Apie mus :

Naujienos

 

Konkursas "Verslo ir mokslo partnerystė 2014"

2014-11-18

Ūkio ministerija jau ketvirtus metus organizuoja konkursą „VERSLO IR MOKSLO PARTNERYSTĖ 2014" ir kviečia verslo įmones, mokslo ir studijų institucijas ir kitas organizacijas teikti paraiškas dalyvauti konkurse.

Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas šių metų gruodžio 9 d. organizuojamos tarptautinės inovacijų konferencijos „Ekonomikos transformacija: žingsnis į ateitį" metu. Nugalėtojui bus įteiktas specialiai šiam konkursui sukurtas prizas.

 

Konkursu siekiama ne tik išrinkti geriausią 2014 metų verslo ir mokslo bendradarbiavimo projektą, bet ir propaguoti, populiarinti verslo ir mokslo sinergiją. Geriausio 2014 metų verslo ir mokslo bendradarbiavimo projekto atrankai ūkio ministro įsakymu sudaryta konkurso komisija, kuriai pavesta išrinkti konkurso nugalėtoją.

Paraiškos priimamos el. pašto adresu: vmb@ukmin.lt arba faksu 8 706 64762 iki 2014 m. lapkričio 26 d. (imtinai).

Detalesnę informaciją ir paraiškos formą rasite nuoroda http://www.ukmin.lt/web/lt/ukio_ministerija/apdovanojimai/partneryste.

Šaltinis: www.ukmin.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?