Apie mus :

Naujienos

 

KTU kviečia į tarptautinę mokslinę konferenciją "Information Technologies 2010"

2010-03-30

Balandžio 21-23 dienomis didžiausias techniškasis universitetas Baltijos šalyse - Kauno technologijos universitetas - organizuoja kasmetinę, šį kartą jau XVI tarptautinę mokslinę konferenciją „Informacinės technologijos" („Information Technologies 2010"). Kasmet konferencijoje dalyvauja, pranešimus skaito, patirtimi dalijasi ne tik Lietuvos mokslininkai ir IT kompanijų specialistai, bet ir gausus būrys svečių iš užsienio. Šiais metais renginyje planuojama sulaukti pranešėjų iš Austrijos, Jungtinės Karalystės, Latvijos, Lenkijos, Suomijos, Turkijos, Vokietijos ir kitų šalių.

KTU Informatikos fakulteto Informacijos sistemų katedros vedėjo prof. Rimanto Butlerio teigimu, šiemet konferencijos organizatoriai kartu su pagrindiniu partneriu UAB „Baltijos programinė įranga" itin daug dėmesio skyrė praktinių mokomojo pobūdžio pristatymų (angl. Industrial Tutorials) programai parengti. „Naujoji IT verslo segmentui skirta programa bus pristatyta per dvi sesijas balandžio 21 d. - teigė prof. R. Butleris. - Sesijose pranešimus skaitys ir diskutuoti kvies garsių Lietuvos ir pasaulio IT kompanijų atstovai." Pirmoji sesija bus orientuota į praktinius programinės įrangos kūrimo aspektus (angl. Software Development Practices). Įžvalgomis čia dalysis svečiai iš „Microsoft", IBM, „Oracle", „Baltijos programinė įranga", „Megalogika" ir „Alna Software". Antroje sesijoje planuojami keturi pranešimai iš modeliais grindžiamo kūrimo srities (angl. Model-Driven Development). Žiniomis sesijoje dalysis kompanijų „Clear View Training", „Baltijos programinė įranga" ir „Algoritmų sistemos" specialistai.

Pasak organizatorių, konferencijos įvairiose sekcijose bus perskaityta per 60 mokslinių pranešimų apie naujausius tyrimus ir praktinius informacinių technologijų taikymus įvairiose srityse. Ne tik pranešimams, bet ir konferencijai pateiktiems moksliniams straipsniams buvo keliami itin aukšti kokybės kriterijai. Programos komitete, kuris vertino pateiktus straipsnius, dirbo per 50 narių iš daugiau kaip 20 šalių. Konferencijos leidinio publikacijos bus įtrauktos į ISI Proceedings duomenų bazę.

Daugiau informacijos apie tarptautinę konferenciją „Informacinės technologijos 2010" galima rasti interneto svetainėje www.isd.ktu.lt/it2010

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?