Apie mus :

Naujienos

 

Kūrėjų ir išradėjų žaidynės KMTP „Hacker Games“

2016-09-29

Visą savaitgalį Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyko kūrėjų ir išradėjų žaidynės „Hacker Games", suvienijusios 100 programuotojų, inžinierių, dizaino ar verslo plėtros specialistų. Tarp laimėtojų - muzikinio projekto „Vilnius temperature" komanda, sukūrusi muzikinį žadintuvą savo „YouTube" kanalo turiniui populiarinti. „Vilnius Temperature" muzikinis projektas, turintis per 70 aukštos kokybės jaunų Lietuvos atlikėjų pasirodymų įrašų, pateko tarp 4 renginio laimėtojų. Ši komanda sukūrė žadintuvą išmaniajam telefonui, kuris naudotoją žadina parinkdamas dainą pagal tos dienos lauko temperatūrą.

Projekto autoriai tikisi, kad ši programėlė padės toliau populiarinti perspektyvią lietuvišką muziką, palaikyti ryšį su esamais „Vilnius temperature" fanais ir pritraukti naujų.

„Vadinamieji hakatonai - puiki vieta realizuoti idėjas pasitelkiant tuos talentus, kurių galbūt neturite patys. „Vilnius temperature" komanda - idealus to pavyzdys. Šie jaunuoliai pristatė savo muzikinį projektą penktadienio vakarą, subūrė programuotojų bei dizainerių komandą ir jau sekmadienio pavakarę turėjo veikiantį savo svajonių programėlės prototipą. Tikime, kad ir kitos „Hacker Games" dalyvavusios ir kūrusios komandos po renginio neišsibarstys ir tęs projektus, kurie ilgainiui gali tapti tvariais ir sėkmingais verslais", - komentuoja VšĮ „Versli Lietuva" vyr. projektų vadovė Rimantė Ribačiauskaitė.

Tarp kitų renginio laimėtojų - programėlė „Beerscribe" barų ir kitų verslų savininkams, skirta generuoti nuolaidų ar nemokamų dovanų kuponus mieste nuobodžiaujantiems vartotojams. Žaidimų kategorijoje apdovanotas logiką ir refleksus testuojantis žaidimas 4 asmenims „Indrix" ir žaidimas „Killer Hack", kuriame reikia šaudyti į tokias IT kūrėjų problemas kaip spaudžiantis laikas ar programinės įrangos klaidos.

Iš viso renginyje dalyvavo 100 jaunųjų kūrėjų, pasiskirsčiusių į komandas ir pristačiusių 21 projektą.

„Hacker Games: Klaipėda" organizavo „Versli Lietuva", jos „Startup Lithuania" komanda ir Klaipėdos IT sprendimų kūrėja „Koralis". Kitos kurėjų žaidynės lapkričio pabaigoje vyks Vilniuje.

Renginį rėmė „Startup Highway", „Unity", „Akvilė", „Vilkyškių pieninė", „TransferGo", „GameInsight", „PackPin", „Technorama", Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Šaltinis: www.verslilietuva.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?