Apie mus :

Naujienos

 

Kuriama Lietuvos kompiuterių mėgėjų ir profesionalų bendruomenė

2010-07-19

Didelę internautų dalį sudaro informacinių technologijų (IT) mėgėjai ir profesionalai, arba žmonės, kurie savo gyvenime neišvengiamai susiduria su IT pritaikymu praktikoje. Tad tikėtina, jog jiems gali būti įdomi nauja iniciatyva - į informacines technologijas orientuota nauja lietuviška internetinė socialinė bendruomenė.

Populiariausias socialinis tinklas „Facebook" interneto gyventojus vilioja išraiškos priemonių gausa. Vis dažniau jis tampa terpe socialinių projektų populiarinimui ir įgyvendinimui. Naujausias įvykis lietuviškajame „Facebook" - Lietuvos kompiuterių mėgėjų ir profesionalų bendruomenė IT‘shnikai.

Žinių ir bendrojo pobūdžio informacijos IT tematika interneto vartotojai semiasi ne tik domėdamiesi rinkos naujienomis, bet ir diskutuodami IT temomis įvairiuose forumuose. Idėja sukurti šiai sričiai skirtą socialinio tinklo grupę gimė kelių kompiuterinės technikos entuziastų galvose, nes, pasak jų, Lietuvoje veikiantys IT forumai negali suteikti pakankamai informacijos ir užtikrinti operatyvų reagavimą į vartotojų klausimus, kaip spręsti vieną ar kitą problemą arba kaip orientuotis modernių informacinių produktų gausoje, atsižvelgiant į jų technines ypatybes, kokybę ir kitus veiksnius. Kaip teigia projekto iniciatoriai, IT‘shnikai siekia į vieną vietą suburti kuo daugiau informacines technologijas išmanančių ir jomis besidominčių žmonių, kurie galėtų dalintis savo patirtimi ir idėjomis, o prireikus ir patarti pradedančiajam vartotojui sprendžiant kasdien iškylančias problemas. Nors projektas startavo vos prieš keletą savaičių, prie jo prisijungė jau netoli trijų šimtų vartotojų, tarp kurių nemažai profesionalų, dirbančių IT srityje. Tikimasi, jog iniciatyva pasieks tokį lygį, kai bet kuris jos dalyvis galės gauti atsakymus į daugumą jį ar ją dominančių informacinių technologijų srities klausimų.

Kol IT‘shnikai žengia pirmuosius savo žingsnius, jų puslapyje dažniausiai pateikiamos įvairios technologijų pasaulio naujienos bei skatinamos įžanginės diskusijos. Nekomercinė socialinė iniciatyva jau sulaukė dėmesio ir iš IT srityje veikiančių kompanijų. Neseniai pasirodė ir pranešimas, kad bus atsidėkojama aktyviausiems projekto dalyviams, plečiantiems dalyvių ratą, inicijuojantiems diskusijas bei pasireiškiantiems jose.

 

Šaltinis: www.technologijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?