Apie mus :

Naujienos

 

Kviečia "Nmedia 2009" - novatoriškos žiniasklaidos apdovanojimai

2010-04-06

Vėl vyks kasmetiniai žiniasklaidos apdovanojimai "Nmedia 2009", kuriuose bus išrinkti novatoriškiausi Lietuvos žurnalistai ir žiniasklaidos priemonės. Kūrybinį konkursą organizuoja Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su kompanija NOKIA.

Konkursu "Nmedia" siekiama įvertinti novatoriškiausius Lietuvos žiniasklaidos atstovus 2009 metais ir skatinti naujų kūrybinių ir technologinių sprendimų, novatoriškų ir efektyvių žiniasklaidos priemonių valdymo metodų kūrimą ir taikymą.

"Nmedia 2009" dalyviai gali pretenduoti į šias nominacijas: "Už temas apie inovacijas", "Už naujų tendencijų sukūrimą žiniasklaidoje", "Už interaktyvumo didinimą ir skatinimą žiniasklaidoje", "Už naują informacijos sklaidos programos idėją (atsiradusi ir įgyvendinta Lietuvoje)", "Už didžiausią žurnalistikos pažangą regioninėje žiniasklaidoje", "Už geriausią žurnalistinę naują idėją specializuotoje žiniasklaidoje", "Už kūrybiškumo skatinimą (apdovanojamas redaktorius)", "Už naujų idėjų įgyvendinimą žiniasklaidoje (kūrybinių arba technologinių)", "Už novatorišką vaizdo, garso, teksto ir kitų išraiškos formų sintezę žiniasklaidoje", "Novatoriškiausias 2009 metų žurnalistas".

Norintieji dalyvauti konkurse gali teikti paraiškas. Jų priėmimas baigsis balandžio 16 d.

"Nmedia 2009" laureatus išrinks autoritetinga vertinimo komisija. Joje dirbs Komunikacijos ir informacijos tyrinėtoja, VDU PMDI viešosios komunikacijos katedros docentė dr. Auksė Balčytienė, režisierius, prodiuseris Audrius Lelkaitis, kino režisierius ir prodiuseris Arūnas Matelis, VU Žurnalistikos instituto lektorius, "Nežinau.lt" autorius Džiugas Paršonis, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos pirmininkas Dainius Radzevičius, tinklaraštininkas, tinklaraščio "Žudyk reklamą" įkūrėjas ir autorius Arnoldas Rogoznyj, Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas, Spaudos fotografų klubo prezidentas Jonas Staselis, "Nokia Lietuva" rinkodaros vadovė Raivara Šemetulskytė ir medijų analitikas, fotografijos, televizijos, kino kritikas, VU Žurnalistikos instituto dėstytojas Skirmantas Valiulis.

Konkurso rėmėjai: Lietuvos Autorių teisių gynimo asociacijos agentūra (LATGA-A) bei Lietuvos Radijo ir televizijos komisija.

Šiemet vyksiantys apdovanojimai bus surengti jau trečiąjį kartą. Praėjusiais metais apdovanojimai "Nmedia 2008"buvo teikiami dvejose kategorijose - už žurnalisto novatorišką kūrybinį sprendimą ir už novatoriškų kūrybinių idėjų ir technologijų panaudojimą žiniasklaidoje. Kiekvienoje kategorijoje galėjo būti po 4 nugalėtojus, atstovaujančius skirtingoms žiniasklaidos priemonėms - televizijai, radijui, spaudai ir internetui.

"Nmedia 2008" laimėtojais tapo: žurnalisto novatoriško kūrybinio sprendimo nominacijoje - Agnė Gintautaitė (spauda), Artūras Račas (internetas), pirmasis sporto kanalas Lietuvoje Sport1 (TV; radijo kategorijoje komisija nusprendė laureato neskelbti); novatoriško technologijų panaudojimo nominacijoje - žurnalas "Mano ūkis" (spauda), Ričardas Baltaduonis (internetas), Lietuvos radijas (radijas; televizijos kategorijoje laureatao nebuvo). Novatoriškiausiu metų žurnalistu tapo Artūras Račas. Specialioji komisijos nominacija paskirta Rūtai Marcinkevičienei už knygą "Žanro ribos ir paribiai: spaudos patirtys".

Daugiau informacijos: www.lzs.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?