Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame dalyvauti renginių cikle "Klasteriai – galimybės verslo plėtrai"

2012-08-24

Rugpjūčio 28 d. Vilniuje prasideda renginių po Lietuvą ciklas "Klasteriai - galimybės verslo plėtrai", į kurį kviečiami dalyvauti smulkiojo ir vidutinio verslo, mokslo institucijų, įvairių asociacijų atstovai, taip pat visi, kurie domisi naujomis paramos galimybėmis.

Renginiuose patyrę ekspertai iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA), Lietuvos inovacijų centro, VšĮ "Versli Lietuva" bei Lietuvos verslo paramos agentūros teiks patarimus, nuo ko pradėti kuriant klasterį, kaip sėkmingai tęsti jo veiklą, pristatys galimybes gauti įvairias paslaugas klasteriams steigti ir plėsti. Sėkminga patirtimi pasidalins atstovas iš e-paslaugų klasterio, kuris vienija informacinių technologijų įmones bei mokslo įstaigas.

Be to, renginio dalyviai bus supažindinti su naujojo priemonės "Inoklaster LT+" kvietimo teikti paraiškas sąlygomis. Šios priemonės lėšomis finansuojama tiek klasterio mokymų ir tyrimų centro infrastruktūros plėtra, tiek bendro naudojimo (atviros prieigos) mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros infrastruktūros (laboratorijos, bandymų patalpos) plėtra.

Renginys KLAIPĖDOJE vyks š.m. rugpjūčio 30 d. 10 val. (Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, H. Manto g. 84, Klaipėda).

Kiti renginiai vyks:

  • Vilniuje - rugpjūčio 28 d. 13.30 val. (Lietuvos verslo paramos agentūra, Vilniaus salė, Savanorių pr. 28);
  • Kaune - rugpjūčio 29 d. 10 val. (KTU regioninis mokslo parkas, K. Petrausko g. 26);
  • Panevėžyje - rugpjūčio 31 d. 10 val. (Panevėžio miesto savivaldybės administracija, Laisvės a. 20);
  • Alytuje - rugsėjo 5 d. 10 val. (Alytaus miesto savivaldybės administracija, Posėdžių salė, Rotušės a. 4);
  • Marijampolėje - rugsėjo 5 d. 14 val. (Marijampolės savivaldybės administracija, J. Basanavičiaus a. 1);
  • Tauragėje - rugsėjo 6 d. 10 val. (Tauragės rajono savivaldybės administracija, Respublikos g. 2);
  • Šiauliuose - rugsėjo 6 d. 14 val. (Šiaulių m. sav. administracija, 237 pasitarimų salė, Vasario 16-osios g. 62);
  • Utenoje - rugsėjo 7 d. 10 val. (Utenos rajono savivaldybės administracija, Utenio a. 4).

Dalyvavimas renginiuose nemokamas.

Registracija į renginį MITA interneto svetainėje: http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/klasteriai_-_galimybes_verslo_pletrai_klaipeda/.

Informacija pasiteirauti: tel. (8 5) 212 7434, el. paštas ricardas.valanciauskas@mita.lt.

Renginiai finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų projekto "Verslo ir mokslo partnerystės tarptautiškumo skatinimas" (KlasterLT) lėšomis.

Lauksime Jūsų renginiuose!

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?