Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame dalyvauti seminare "Intelektinė nuosavybė - konkurencingumo ir inovacijų įrankis"

2012-11-27

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su Lietuvos Respublikos valstybiniu patentų biuru (VPB) ir Pasauline intelektinės nuosavybės organizacija (WIPO) šių metų gruodžio 5 d. 10 val. kviečia į seminarą "Intelektinė nuosavybė - konkurencingumo ir inovacijų įrankis".

Seminaro tikslas - apžvelgti intelektinės nuosavybės kaip konkurencingumą didinančios priemonės raidą ir panaudojimą. Pranešimus renginyje skaitys Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos, Valstybinio patentų biuro atstovai; Klaipėdos universiteto bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parko darbuotojai. Verslo atstovai dalinsis išradimo patentavimo Lietuvoje patirtimi. Seminaro dalyviams bus suteikta informacija apie intelektinės nuosavybės teisinės apsaugos naujoves.

Pažymėtina, kad 2012 m. vasario 3 dieną įsigaliojo nauja Lietuvos Respublikos patentų įstatymo redakcija, kuri iš esmės keičia patentavimo praktiką, atsižvelgiant į tarptautinius reikalavimus. Šio seminaro auditorijai pirmą kartą bus pristatytas 2012 m. lapkričio mėn. Lietuvos Respublikos Seimo priimtas Prekių ženklų, Dizaino, Puslaidininkinių gaminių topografiją teisinės apsaugos, Mokesčių už pramoninės nuosavybės objektų registravimą įstatymų pakeitimų paketas.

Seminaras skirtas intelektinės nuosavybės specialistams, mokslo ir studijų institucijoms, verslo atstovams, patentiniams patikėtiniams, išradėjams bei kitiems besidomintiems intelektinės nuosavybės apsauga.

Renginys vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, Herkaus Manto g. 84, konferencijų salėje (101 a.), Klaipėda.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad dalyvavimas seminare yra nemokamas, tačiau dalyvių vietų skaičius - ribotas.

Kvietimą i renginį rasite čia..

Renginio programą rasite čia..

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iki š. m. gruodžio 4 d. registruotis telefonu 390857 (kontaktinis asmuo Kristina Sutnikienė, technologijų mainų konsultantė, Klaipėdos mokslų ir technologijų parkas) arba el. paštu kristina@kmtp.lt.  

Laukiame jūsų atvykstant!

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?