Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame dalyvauti verslo delegacijoje į Kazachstaną

2017-04-26

Kviečiame dalyvauti verslo delegacijoje į Kazachstaną
Lietuvos verslo konfederacija (LVK) ir Vilniaus pramonės ir verslo asociacija (VPVA), bendradarbiaudamos su LR ambasada Kazachstane, generaliniu konsulatu Almatoje, Kazachstano ambasada Lietuvoje, Almatos miesto akimatu bei Kazachstano investicijų agentūra KAZNEX Invest š.m. birželio 19-24 dienomis organizuoja verslo delegaciją į Kazachstaną.

Verslo delegacija lydės LR Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį. Delegacijos sudėtyje - susisiekimo ministras Rokas Masiulis, aplinkos ministras Kęstutis Navickas, Seimo narys - Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupe pirmininkas Julius Sabatauskas ir kiti valdžios atstovai. Vizito tikslas - paskatinti Lietuvos ir Kazachstano ekonominių santykių plėtrą, pristatyti Lietuvos ekonomines galimybes, stiprinti Lietuvos įmonių eksportą į Kazachstaną ir padėti vystyti tarptautinio bendradarbiavimo projektus.

Vizito metu planuojami šie renginiai:

- Lietuvos - Kazachstano verslo forumas Almatoje;

- Dvišaliai susitikimai su Kazachstano verslininkais Almatoje ir Astanoje pagal išreikštus interesus;

- Dalyvavimas Lietuvos nacionalinėje dienoje EXPO-2017;

- EXPO parodos lankymas; - Susitikimai su Almatos ir Astanos miestų vadovais;

- Susitikimai su Kazachstano valstybinių ir verslą skatinančių institucijų atstovais Almatoje pagal išreikštus interesus;

- Susitikimas su Kazachstane dirbančiais Lietuvos verslininkais.

DETALI PROGRAMA REGISTRACIJA

 

Dalyvavimo kaina - 2900 EUR (registruojantis iki balandžio 28 d.). Registruojantis į vizitą po balandžio 28 d. kaina keisis, priklausomai nuo skrydžių ir viešbučių kainų pasikeitimų. (Į šią kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietai, apgyvendinimas viešbučiuose, delegacijos vidinių pervežimų išlaidos, organizacinės išlaidos ir kelionės vadovas, dalyvavimas verslo forume ir protokoliniuose renginiuose, taip pat partnerių paieška ir išlaidos tęsiant dvišalį bendradarbiavimą po vizito).

 

NAUJOS GALIMYBĖS: verslo misijos i Kazachstaną dalyviams suteikiame galimybę susigrąžinti iki 1400 EUR patirtų išlaidų.


Daugiau informacijos dėl vizito: Karolina Šafranavičiūtė, vyr. projektų vadovė. Tel. 8 5 212 1111.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?