Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame į FAB ROOM pristatymą

2017-05-16

Kviečiame į FAB ROOM pristatymą
Uostamiestyje energingai buriasi kūrybingų gamintojų (angl. makers) bendruomenė. Gegužės 23 d., antradienį, 17.30 val. ateikite į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką susipažinti ir sužinoti daugiau!

Kas vyks Klaipėda FAB ROOM'e?

- tai kūrėjų erdvės, amatų laboratorija;

- tai erdvė kurti, pasigaminti tai, ką kužda fantazija, vystyti savo verslo idėją, gauti patarimų, konstruktyvios kritikos bei padrąsinimo;

- tai - dalijimosi ir/ arba nuomos įranga, įrankiais arba priemonėmis platforma. Turi viską, ko reikia idėjai įgyvendinti? Atsinešk savo - ir pirmyn!

Klaipėda FAB ROOM tikslas - po vienu stogu suburti menu, dizainu, amatais bei šiuolaikinėmis technologijomis besidominčias asmenybes ir sudaryti kūrybai/ prototipų gamybai palankias sąlygas. Klaipėda FAB ROOM variklis - kūrybiškumas. Mes atviri įvairaus amžiaus, profesijų ir išsilavinimo žmonėms. Tikime, jog asmenybių įvairovė mūsų iniciatyvą tik praturtina.

Susitinkam gegužės 23 d. 17.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko „Telia HUB" erdvėse (Vilhelmo Berbomo g. 10, greta KU).

Renginys NEMOKAMAS.


Daugiau informacijos apie renginį - čia.

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?