Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame į KMTP kiemelio šventę ir Veržliausios įmonės apdovanojimus!

2017-05-23

Kviečiame į KMTP kiemelio šventę ir Veržliausios įmonės apdovanojimus!
Birželio 2 d. (penktadienį) 14 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko bendruomenės nariai renkasi į šventę vidiniame kiemelyje! Ant iešmų smagiai suksis mėsytė, dalinsimės ne tik vasaros planais, bet ir pasiekimų džiaugsmu - apdovanosime Veržliausią KMTP įmonę.

Šašlykais tradiciškai pasirūpinsime mes, o Jūsų prašome pričiupti kažko troškuliui numalšinti.
Tad visi į kiemą, į saulę, į jaukaus bendravimo šurmulį!

Registracija: iki gegužės 29 d. informuokite apie dalyvavimą el. paštu info@kmtp.lt. Nurodykite įmonės pavadinimą ir dalyvių skaičių.

 

Taip pat savo „delegaciją" galite užregistruoti „Google" formoje.


Iki susitikimo!

 

KMTP komanda

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?