Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame į renginį „Nuo idėjos iki patento“

2017-01-23

Kviečiame į renginį „Nuo idėjos iki patento“
Valstybinis patentų biuras (VPB) kartu su Europos patentų akademija tęsia seminarų ciklą, skirtą intelektinės nuosavybės klausimams. Bendradarbiaujant su Klaipėdos universitetu bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parku naujausias šio ciklo renginys „Nuo idėjos iki patento" vyks Klaipėdoje.

 

Seminaro dalyviai susipažins su intelektinės nuosavybės teisėmis ir jų apsauga, taip pat su intelektinės nuosavybės strategijos kūrimo ir vystymo niuansais. Numatytos patentų paieškų bei praktinių užsiėmimų sesijos. Seminare pranešimus skaitys ir praktinius užsiėmimus ves Europos patentų akademijos atstovas bei patentinis patikėtinis iš Didžiosios Britanijos.

 

Seminaras „Nuo idėjos iki patento" vyks vasario 8 d., trečiadienį, Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda). Seminaro programą rasite čia. Renginio kalba - anglų. Būtina išankstinė dalyvių registracija. Kontaktinis renginio asmuo - Erika Zavackienė (el. paštas erika@kmtp.lt, telefono numeris +370 684 50212).

 

Europos patentų akademija yra Europos patentų tarnybos padalinys, veikiantis intelektinės nuosavybės mokymų organizavimo srityje. Lietuvoje Europos patentų akademijos seminarų ciklo renginiai organizuojami bendradarbiaujant su VPB.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?