Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame į seminarą verslui

2011-11-16

Maloniai kviečiame Jus į seminarą, kurį organizuoja Danske bankas kartu su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku.

Danske banko pranešėjai - vyresnioji analitikė Baltijos šalims Violeta Klyvienė bei Investavimo ir taupymo paslaugų departamento projektų vadovas Povilas Kaselis - kalbės kiekvienam iš mūsų aktualia tema - "Antrosios krizės bangos poveikis Baltijos šalių ekonimikoms makroekonominiu požiūriu" ir "Ko tikėtis finansų rinkose artimiausiu metu?".

Laukiame Jūsų š.m. lapkričio 30 d., trečiadienį, 13.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijos salėje, adresu: H.Manto g. 84, Klaipėda.

Seminaro programą rasite čia... 

Apie savo dalyvavimą prašome iki lapkričio 28 d. pranešti Danske banko administratorei Sigitai Žemgulytei tel. (8 5) 215 7003 arba elektroniniu paštu sigita.zemgulyte@danskebankas.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?