Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame į unikalų tarptautinį renginį KMTP

2011-08-30

Kviečiame į unikalų tarptautinį renginį KMTP

Rugsėjo 23 d. (penktadienį) pirmą kartą Klaipėdoje vyks unikalus tarptautinis renginys - SeedForum organizuojamas „Pitch Training" seminaras, kurio metu bus mokoma efektyviai pristatyti savo verslo idėją investuotojams. Seminaro vieta - Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (Herkaus Manto g. 84, Klaipėda), seminaro kalba - anglų kalba, dalyvavimas nemokamas.

Jeigu jūs turite drąsią idėją ir ieškote finansinių partnerių jai įgyvendinti - tai jūsų proga išmokti įvairių metodų (ir triukų) kaip trumpai, bet įtikinamai išdėstyti savo mintis, kad rimti investuotojai - bankai, verslo angelai, rizikos kapitalo fondai ar tiesiog privatūs investuotojai - jumis patikėtų.

Daugiau informacijos apie renginį ir pačią iniciatyvą rasite: http://www.seedforum.org/int/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=25&Itemid=93

Po seminaro jūs įgysite galimybę dalyvauti ir prisistatyti kasmet organizuojamose investuotojų konferencijose Vilniuje ir užsienyje - nuo Londono ar Oslo iki Kijevo ir net Šanchajaus. Todėl seminaras skirtas ne tik pradedančioms verslą įmonėms (start-ups), bet ir turinčioms ambicijų patekti į globalias rinkas. Įmonių atrankos SeedForum seminarui gaires raiste čia...

Atrankinis etapas vyks iki rugsėjo 16 d. Jums reikia užpildyti ir iki rugsėjo 8 d. atsiųsti el. paštu sigita@kmtp.lt tik vieną dokumentą, pristatantį jūsų verslą („Business Summary"), kurį rasite čia... Jūsų verslo aprašymus vertins tarptautinių ekspertų grupė. Atsakymas dėl dalyvavimo seminare jums bus atsiųstas asmeniškai.

Jeigu turite klausimų, teiraukitės Sigitos Paulavičienės tel. 8-46-390857 arba el. paštu sigita@kmtp.lt  

Būkime aktyvūs ir pasinaudokime unikalia proga praplėsti savo galimybes.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?