Apie mus :

Naujienos

 

KVIEČIAME Į VERSLO IDĖJŲ KONKURSO “VERSLO TAURĖ“ BENDRUOSIUS VERSLUMO GEBĖJIMŲ UGDYMO MOKYMUS

2012-04-04

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) buria jaunimo komandą, kuri mokysis sėkmingo verslo kūrimo pagrindų. Šiuo metu yra suformuota daugiau kaip pusšimčio žmonių grupė. Studentai pateiks savo verslo idėjas konkursui "Verslo taurė".

"Verslo Taurė" - verslo idėjų konkursas, kuriame užsiregistravęs studentas su savo verslo idėja gali dalyvauti mokymų ir konkursų cikle.

 Verslo idėjų konkurso „Verslo Taurė" etapai:

  •  Verslo idėjos generavimas.
  • Pirmojo užsiėmimo „Inovatyvių ir kūrybiškų metodų taikymas generuojant verslo idėjas" metu studentai išgrynins savo verslo idėjas.

  •  Regioninis konkursas.
  • Geriausiai įvertintos verslo idėjos bus pristatomos verslininkams, potencialiems studentų idėjų investuotojams ir partneriams neformaliame verslo idėjų klubo "Gera pradžia" metu, kuris gyvuos viso projekto metu - 2 metus.

  •  Nacionalinis konkursas.
  • Idėjų klubo "Verslo Taurė" dalyvių komanda, laimėjusi nacionalinį konkursą, turės galimybę sustiprinti praktinius įgūdžius SUOMIJOJE, susipažinti su verslo aplinka ir verslo valdymo procesais, užmegzti pirmuosius bendradarbiavimo ryšius, perimti ilgametę užsienio šalies patirtį. Taip pat bus suteikta darbo vieta laimėtojų komandai verslo pradžiai - VšĮ Klaipėdos mokslų ir technologijų parke, kuriame po vienu stogu yra susibūrę sėkmingos plėtros entuziastai, progresyvaus mąstymo, inovacinių idėjų kupini studentai, diplomantai ir verslininkai.

Projekto START bendrieji verslumo gebėjimų ugdymo mokymai prasidės balandžio 18 dieną, 8.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Herkaus Manto g. 84). Dalyvauti kviečiami technologinių specialybių studentai - bakalaurai ir pirmo kurso magistrantai. Projekte raginami dalyvauti studentai, studijuojantys gamybos, mechanikos, informatikos, elektros, jūrų inžinerijų disciplinas, biologiją, ekologiją, aplinkotyrą, gamtinę geografiją. Kviečiami ir Klaipėdos universiteto dėstytojai.

 Į mokymus registruotis raginame iš anksto tel. 8 46 390 857 arba el. paštu rasa.bauzyte@kmtp.lt

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia...

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?