Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame į verslo misiją Taline

2011-12-19

Kviečiame į verslo misiją Taline

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia įmones dalyvauti verslo misijoje Taline ieškant verslo kontaktų. Misijos metu bus dalyvaujama dviejuose renginiuose, kurie suteiks galimybę susirasti Jus dominančių verslo partnerių ne tik iš Estijos, bet ir visos Europos.

Sausio 17-18 d. renginyje dalyvaus mokslo ir technologijų parkai, verslo paramos organizacijos ir verslo įmonės iš Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Škotijos, Olandijos, Belgijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos.

Sausio 18 d. vizitas į Talino mokslo ir technologijų parką „Tehnopol" kuriame yra įsikūrusios apie 150 įmonių. Vizito metu planuojamas susitikimas su parko administracija ir įmonėmis. „Technopol" įmonių domenų bazę rasite http://www.tehnopol.ee/en/Companies-in-Tehnopol  

Šiuo metu KMTP užsienio partneriai atrenka įmones, kurios vyks į Taliną. Tačiau verslo kontaktus Jūs galite susirasti patys: partnerių sąraše susisiekite nurodytais kontaktais ir nusiųskite užklausą dėl Jus dominančių įmonių.

Programa yra preliminari, esant pageidavimams galimas ir vienos dienos vizitas.

Svarbu:

1. Užpildytą registracijos formą, kurią rasite čia..., atsiųskite iki sausio 5 d., 9:00 val.
2. Suradus dominančią įmonę kuo greičiau informuokite el. paštu paulius@kmtp.lt  arba tel. 8 652 32102 tam, kad pavyktų suorganizuoti jų atvykimą į Taliną. Galutinį įmonių sąrašą, dalyvaujančių kontaktų renginyje, atsiųsime gruodžio pabaigoje.

3. Praeito renginio įmonių sąrašą rasite čia... Tai leis susidaryti bendrą įspūdį apie dalyvaujančias kompanijas.
4. Detalią informaciją rasite čia...

Sąlygos:

1. Renginiai anglų kalba;
2. KMTP suteikia nemokamą transportą (kelionė mikroautobusu arba mašina).

Papildoma informacija:

Inovacijų vadybininkas
Paulius Kutys
El. paštas: paulius@kmtp.lt
Tel.: +370 46 390 856
Mob.: +370 652 32102

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?