Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame į vienos dienos mokymus: INOVACIJŲ VALDYMAS IR VERSLO MODELIŲ INOVACIJOS

2012-11-27

Visus mokslininkus/tyrėjus ir II-III pakopos studentus š.m. gruodžio 11 d. 9 val. kviečiame į vienos dienos mokymus: INOVACIJŲ VALDYMAS IR VERSLO MODELIŲ INOVACIJOS

Mokymus veda Robertas Jucevičius:

 • KTU Strateginio valdymo katedros profesorius,
 • Verslo strategijos instituto direktorius,
 • Kembridžo (Anglija) universiteto vizituojantis profesorius,
 • ilgalaikės stažuotės Fulbright (JAV) ir Wallenberg (Švedija) universitetuose,
 • už indėlį į vadybos mokslą ir praktiką Lietuvoje apdovanotas V. Graičiūno nominacija.

 

 

 

Seminaro metu bus koncentruojamasi į du pagrindinius problemos aspektus: naujų produktų ir paslaugų kūrimo proceso valdymą ir novatoriško verslo modelio konstravimą. Inovacijų valdymo dalyje bus aptariamas naujo produkto kūrimo ir jo komercializavimo procesas, o taip pat skirtingo tipo inovacijų esmė, ypatumai. Atskirai bus aptartos radikalių, inkrementinių, tęstinių inovacijų kūrimo ir diegimo problemos bei galimybės. Atskiras dėmesys skiriamas atvirosioms inovacijoms, praktinių užsiėmimų metu bus modeliuojami tokių inovacijų kūrimo variantai.

Visai naujai inovacijų sričiai - verslo modelių inovacijoms skiriamas išskirtinis dėmesys. Konkrečių pavyzdžių, sėkmingų intelektualios ir kitokios veiklos įmonių strategijų analize bus atskleistas naujos, novatoriškos vertės vartotojui kūrimo mechanizmas. Seminaro dalyviai atliks savo įmonės ar organizacijos teikiamos vertės klientams kritinę analizę, modeliuos novatoriškus šios vertės didinimo būdus.

Išklausius vienos dienos mokymus dalyviai turės galimybę naudotis nemokamomis patariamojo pobūdžio konsultacijomis visais intelektualaus verslo pradžios ir plėtros proceso klausimais:

 • rinkos analizės ir naujų produktų rinkodara;
 • technologijų perdavimas ir perėmimas, inovacijų partnerių paieška;
 • intelektinė (pramoninė) nuosavybė teisių apsauga;
 • produktų pateikimas į rinką;
 •  MTTP ir inovacijų versle finansavimo galimybės;
 • šiuolaikiškų vadybos metodų diegimas;
 • naujų inovacinių įmonių steigimas ir pan.

 

 

 

 

 

Konsultacijas teikia atitinkamos srities specialistai (verslo atstovai, technologijų perdavimo specialistai, rinkodaros specialistai ir kt.), priklausomai nuo iškilusių klausimų.

Mokymų vieta: Klaipėdos mokslų ir technologijų parkas, Herkaus Manto g. 84, konferencijų salė (101 a.) Klaipėda

Kvietimą į renginį rasite čia..

Būtina išankstinė registracija (iki š.m. gruodžio 10 d.) el. paštu kristina@kmtp.lt arba telefonu 390857 (kontaktinis asmuo Kristina Sutnikienė).

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?