Apie mus :

Naujienos

 

Kviečiame visus, norinčius sužinoti apie paramos galimybes SAVO verslo pradžioje ir išgirsti patarimų iš jau einančiųjų verslo sėkmės keliu

2014-03-18

Kovo 26 d. 9.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks informacinis renginys, pristatantis verslo paramos projektą „Verslo asistentas - verslumo skatinimas pasitelkiant technologijų parkų ir slėnių kompetencijas"

Renginio metu dalyviams bus pristatytos įvairios verslo pradžios rėmimo programos, taip pat Jūs turėsite unikalią galimybę, po renginio NEMOKAMAI pasikonsultuoti jums aktualiais klausimais: įvertinti savo galimybes kuriant naują verslą, gausite patarimų ir gerosios praktikos pavyzdžių iš profesionalių verslo konsultantų!

Renginio vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salė - Herkaus Manto g. 84, Klaipėda.

Išankstinė registracija vykdoma iki kovo 25 d. e-paštu sigita@kmtp.lt arba tel. 8-46 390857

Renginio programą rasite čia...

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?