Apie mus :

Naujienos

 

Kvietimas dalyvauti programoje "Pažangi energetika Europai"

2012-04-23

2012 m. sausio 24 d. paskelbtas Kvietimas teikti pasiūlymus 2012 finansavimui gauti pagal programą "Pažangi energetika Europai", kurios lėšomis finansuojama tokia veikla: didinti energijos efektyvumą ir racionaliai naudoti energijos šaltinius, skatinti naujų ir atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą ir remti energijos rūšių diversifikaciją, didinti energijos efektyvumą ir skatinti transporto sektoriuje naudoti naujus bei atsinaujinančius energijos šaltinius.

2012 m. programos „Pažangi energetika Europai" biudžetas sudaro 122,3 mln. eurų. Šiomis lėšomis paprastai finansuojama iki 75 proc. pripažintų tinkamų išlaidų.

Teikti pasiūlymus ar dalyvauti teikiant pasiūlymus gali bet kuris juridinis (valstybinis ar privatus) asmuo iš programos „Pažangi energetika Europai" turinčių teisę dalyvauti šalių (visos ES šalys, Islandija, Kroatija, Lichtenšteinas, Norvegija). Būtina sąlyga kiekvienam pasiūlymui mažiausiai 3 dalyviai iš 3 skirtingų šalių.

Programa "Pažangi energetika Europai" nefinansuoja "techninės įrangos" tipo investicijų, tokių kaip: kompiuterinių sistemų (įrangų, instaliacijų) ir infrastruktūrų, arba techninių tyrimų bei plėtros projektų. Programa "Pažangi energetika Europai" numatyta šiai veiklai: palankių rinkos sąlygų kūrimui, tarptautiniam patyrimo perdavimui, geriausios praktinės veiklos, pažangiausių technologijos būdų skatinimui ir propagavimui, efektyviam energijos vartojimui pastatuose, pramonėje ir transporte, informacijos ir projektų rezultatų paskleidimui, rinkos specialistų parengimui ir apmokymui.

Daugiau informacijos apie programą "Pažangi energetika Europai" ir paskelbtus kvietimus anglų kalba rasite svetainėse adresais:

http://ec.europa.eu/energy/intelligent/about/index_en.htm

http://ec.europa.eu/energy/intelligent/getting-funds/call-for-proposals/index_en.htm 

Paskelbus kvietimus teikti pasiūlymus ir vykdant būtinąją sąlygą - surinkti minimaliai reikalaujamą komandą, programoje "Pažangi energetika Europai" dalyvaujančių šalių ūkio subjektai ieško partnerių kitose šalyse, todėl prašome atkreipti dėmesį į  ispanų kvietimą dalyvauti teikiant pasiūlymą "Energija 3D", kurio vienas iš tikslų yra pakeisti ar suformuoti jaunos kartos požiūrį į energijos vartojimą.

Kvietimą rasite čia...

 

 

 

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?