Apie mus :

Naujienos

 

Kvietimas dalyvauti Šiaurės - Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programoje

2012-03-05

Siekiant pagyvinti ir sustiprinti verslo ir pramonės bendradarbiavimą Baltijos jūros regione, nuo 2009 m. pradėta vykdyti Šiaurės ir baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programa, kurią fianasuoja Šiaurės ministrų taryba ir estijos, latvijos bei Lietuvos vyriausybės. Programa siekiama stiprinti ekonominį bendradarbiavimą, skatinti verslumą, regioninį klasterių bendradarbiavimą, inovacijas ir kūrybines industrijas Šiaurės - Baltijos šalių regione. Programos dalyviams bus teikiama finasinė parama stažuotėms, praktikoms ir tinklų veiklai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Programoje gali dalyvauti mažų ir vidutinių įmonių (iki 250 darbuotojų), verslo inkubatorių, verslo organizacijų atstovai ( tiek individualūs asmenys, tiek pareiškėjų grupės), pildydami paraiškas dėl vykimo į pačių susirastas ir dominančias dviejų skirtingų Šiaurės šalių įmones arba su verslu susijusias organizacijas, taip pat priimamos paraiškos Baltijos ir Šiaurės šalių verslo tinklų projektams (susitikimams, mokymams).

Šiaurės ir baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programą administruoja Šiaurės ministrų tarybos biuras Latvijoje. daugiau informacijos apie programą, otaip pat paraiškos formas galima rasti interneto svetainėje: www.nb8grants.org.  

 Bendro pobūdžio informaciją gali suteikti Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje patarėja

 Lina Janušauskienė tel. (8 5) 212 22 11, el. paštas: lina@norden.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?