Apie mus :

Naujienos

 

Kvietimas dalyvauti viešojoje paskaitoje "Kelionė laike" ("A journey in Time")

2012-04-20

Kviečiame dalyvauti viešojoje paskaitoje "Kelionė laike" ("A journey in Time"), kurią skaitys ekonomistas, verslo konsultantas Patricio Testart.

Vieša paskaita bus skaitoma 2012 m. gegužės 4 d. 14.00 val. VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke.

PATRICIO TESTART Gimė Viña del Mar Čilėje. Jam 40 metų. Ekonomistas, verslo konsultantas (eksportas, rinkodara, pardavimai). Reziduoja Wisbadene (Vokietija).

Viešojoje paskatoje "Kelionė laike" ("A journey in Time") bus kalbama apie Seiko (Japonija) kompanijos pasirodymą rinkoje per atsinaujinimą inovatyvių sprendimų keliu, pristatomas šios kompanijos pavyzdys. Bus aptariami laikrodžių asortimento atnaujinimo technologiniai sprendiniai, kurie pakeitė pasaulinės laikrodžių industrijos tendencijas.

Taip pat bus kalbama apie  naujausius technologinius ir inovatyvius laiko fiksavimo būdus.

Paskaita ir bendravimas vyks anglų kalba.

Kvietimą rasite čia...

.

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?