Apie mus :

Naujienos

 

Kvietimas dalyvauti žaliosios pramonės inovacijų informaciniuose renginyje

2013-04-24

Ūkio ministerija gegužės mėnesį kviečia į informacinius renginius Klaipėdoje ir Vilniuje, kuriuose bus supažindinama su Žaliosios pramonės inovacijų programa, finansuojamas iš 2009 - 2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo.

Renginių metu bus pristatytos projektų finansavimo pagal Žaliosios pramonės inovacijų programą galimybės, remiamos veiklos. Pranešėjai supažindins su reikalavimais projekto pareiškėjams ir partneriams, tinkamomis finansuoti išlaidomis, taip pat bus apžvelgiama žaliųjų inovacijų ir aplinkosauginių projektų svarba verslo konkurencingumui.

Renginiuose kviečiami dalyvauti žaliosios pramonės inovacijomis besidominčių Lietuvos verslo įmonių, mokslo ir studijų, asociacijų bei klasterių atstovai.

Informaciniai renginiai vyks:
2013 m. gegužės 7 d. 14 val. Klaipėdoje, Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (H. Manto g. 84).

2013 m. gegužės 9 d. 14 val. Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2).

Registracija į informacinius renginius: konferencija@publicum.lt  

Renginio programą rasite čia...

kvietimą į renginį rasite čia...

Renginiai nemokami.

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?