Apie mus :

Naujienos

 

Kvietimas dėl įmonių akseleravimo Kinijos mokslo ir technologijų parkuose

2016-09-02

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia įmones vykti į Kinijos Šanchajaus regione veikiančius mokslo ir technologijų parkus. Lietuvos įmonėms pagal jų poreikį parinktuose parkuose bus teikiamos akseleravimo paslaugos. Jos apims profesionalių verslo informacijos, konsultavimo, mokymo paslaugų, verslo vystymo pagalbos ir patarimų teikimą bei kontaktų verslui plėtoti paiešką.

Konkurse gali dalyvauti smulkiojo ir vidutinio verslo įmonės, įsikūrusios Lietuvos mokslo ir technologijų parkuose. Numatoma, kad konkursą laimėjusios įmonės jau šį rudenį galės būti akseleruojamos Kinijos mokslo ir technologijų parkuose.

Numatoma finansuoti akseleravimo trukmė - 2 savaitės. Bendradarbiaujant su Šanchajaus Mokslo ir Technologijų komisija bus atrinktas kiekvienos įmonės veiklos sritį bei turimus interesus atitinkantis mokslo ir technologijų parkas iš daugiau kaip 18 veikiančių Šanchajaus regione. Verslas turės galimybę pasisemti patirties iš Kinijos kompanijų, susirasti ne tik potencialių verslo partnerių, bet ir klientų naujiems užsakymams. MITA padengs dalį su kelione susijusių išlaidų, įskaitant kelionę ir apgyvendinimą.

Paraiškos priimamos iki rugsėjo 13 d. Dėl pagalbos rengiant paraišką galite kreiptis į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko administracijos darbuotojus.

Daugiau informacijos: http://www.mita.lt/lt/inovacijos/mokslo-ir-technologiju-parkai/kvietimai/

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?