Apie mus :

Naujienos

 

Kvietimas teikti paraiškas Gebėjimų stiprinimo fondo paramai gauti

2009-02-11

2009 m. sausio 8 d. paskelbtas kvietimas teikti paraiškas Gebėjimų stiprinimo fondo paramai gauti.

Paraiškos priimamos iki 2009 m. kovo 13 d. 

Gebėjimų stiprinimo fondo tikslas-stiprinti vietinės ir regioninės valdžios bei jos institucijų administracinius ir viešųjų paslaugų teikimo gebėjimus, tokiu būdu prisidedant prie regioninės politikos skatinimo ir socialinių bei ekonominių skirtumų mažinimo Lietuvoje. 

Kvietimo teikti paraiškas dokumentai: http://www.eeefondai.lt/lt/gsf_dokumentai

Informacija teikiama Gebėjimų stiprinimo fondo sekretoriato telefonau Vilniuje +37052151777 arba el. paštu, adresu info1@pvcentras.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?