Apie mus :

Naujienos

 

Kvietimas teikti paraiškas pagal ES fondų priemonę „Inovaciniai čekiai“

2017-01-16

Kvietimas teikti paraiškas pagal ES fondų priemonę „Inovaciniai čekiai“
Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) sausio 16 d. skelbia pirmąjį kvietimą teikti paraiškas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų priemonę „Inovaciniai čekiai", kurios biudžetas 2017 metams - 2,5mln. eurų. Planuojama, kad šiais metais priemone pasinaudos apie 600 Lietuvos įmonių.

 

Numatomos finansuoti veiklos - techninėms galimybių studijoms atlikti skirtų inovacinių čekių ir ankstyvosios stadijos MTEP projektams skirtų inovacinių čekių teikimas. Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma yra 5682eurai.

 

Dėl inovacinių čekių gali kreiptis ne mažiau kaip 6 mėnesius veikiančios įmonės, kurių metinė apyvarta yra ne mažesnė nei 3 tūkst. eurų. Finansavimo intensyvumas priklausys nuo įmonės dydžio ir paslaugų pobūdžio.

Išsamiai apie inovacinius čekius galima bus sužinoti ir seminarų apie inovatyvius produktus „Būk kitoks" metu, kurie vyks sausio 19 d. Šiauliuose (Šiaulių universiteto bibliotekoje, Vytauto g. 84), sausio 26 d. Klaipėdoje (viešbutyje „Amberton", Naujojo sodo g. 1) ir vasario 2 d. Vilniuje („Vilnius Tech Park", Antakalnio g.17).Registracija į renginius vyksta MITA svetainėje.

 

MITA paraiškas priima nuo 2017 m. sausio 16 d. 9 val. iki 2017 m. kovo 16 d. 16 val. Informaciją apie kvietimą ir finansavimo sąlygas galima rasti internete adresu http://inocekiai.mita.lt ir www.esinvesticijos.lt.

Kontaktai pasiteirauti: Tel.: (8 5) 264 4713, el. p.: mantas.bieksa@mita.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?