Apie mus :

Naujienos

 

Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa skelbia 2-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas

2009-02-10

Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa skelbia 2-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas

Projektų paraiškas Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programai galima teikti iki 2009 m. balandžio 30 d. pagal šiuos prioritetus: verslo, darbo rinkos, tyrimų ir technologijų plėtra; darnios bendruomenės kūrimas (maži projektai). 33 milijonų eurų Europos regioninės plėtros fondo parama bus skiriama 2-ojo kvietimo latvių ir lietuvių bendradarbiavimo per sieną projektams. Latvijos ir Lietuvos programos biudžetas 2007-2013 metais projektams finansuoti yra 60 milijonų eurų.

Paramą gali gauti vietos, regioninės ir nacionalinės valdžios institucijos, viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos iš Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Panevėžio, Utenos ir Kauno regionų Lietuvoje bei Kuržemės, Žiemgalos ir Latgalos regionų Latvijoje.

Išsami informacija apie paraiškų teikimą skelbiama programos interneto svetainėje www.latlit.eu

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?