Apie mus :

Naujienos

 

Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa skelbia 3-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas

2009-12-04

Š.m.gruodžio 8 d. 11 val. KMTP konferencijų salėje vyks Latvijos ir Lietuvos programos Jungtinio techninio sekretoriato organizuojamas informacinis seminaras.

Paskelbtas 3-čiasis Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos kvietimas užtikrins galimybę gauti finansavimą bendradarbiavimo projektams su Latvija aplinkosaugos, tyrimų, transporto, verslo aplinkos gerinimo ir kultūros srityse.

 

Paraiškos nuo šių metų gruodžio 9 d. iki 2010 m. vasario 12 d. priimamoms šioms veikloms:

 • Verslo aplinkos gerinimas, naujų verslo institucijų kūrimas; infrastruktūros ir paslaugų plėtros strategijos; tyrimų ir technologijų programos; mokslo, profesinių mokyklų ir įmonių bendradarbiavimas.
 • Bendros pasienio kelių infrastuktūros, miesto ar kaimo plėtros, pervežimų per sieną strategijos; nauji autobusų maršrutai pasienyje; uostų komunikacijų sistemos gerinimas; bendri pasienio regionų interneto puslapiai.
 • Bendros socialinės ir transporto paslaugos; bendri veiksmai aplinkosaugos srityje; parama vietinės energijos ir atsinaujinančių alternatyvių energijos šaltinių naudojimui; veiksmai, bendram atliekų tvarkymui gerinti.
 • Bendradarbiavimo projektai tarp pasienio valdžios institucijų; bendri socialiniai ir jaunimo projektai.

Paramą gali gauti vietos, regioninės ir nacionalinės valdžios institucijos, viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos iš Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Panevėžio, Utenos ir Kauno regionų Lietuvoje bei Kuržemės, Žiemgalos ir Latgalos regionų Latvijoje.

Latvijos ir Lietuvos programos dengia iki 85 pro. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Programos biudžetas 2007-2013 metais projektams finansuoti yra 60 milijonų eurų. Po dviejų kvietimų teikti paraiškas bendriems lietuvių ir latvių projektams yra likę 25 milijonų eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Programą administruojantis Jungtinis techninis sekretoriatas kviečia į informacinius seminarus:·

 • KLAIPĖDA, gruodžio 8 d. 11 val. (KMTP)
 • ŠIAULIAI, gruodžio 10 d.
 • MOLĖTAI, gruodžio 11 d.
 • KAUNAS, gruodžio 14 d.
 • IGNALINA, sausio 6 d.
 • PASVALYS, sausio 7 d.
 • MAŽEIKIAI, sausio 8 d.

Informacinio seminaro tikslas - potencialiems projektų paraiškovams pristatyti Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą, 3-ojo kvietimo teikti projektų paraiškas prioritetus ir remiamas veiklos sritis, paaiškinti pagrindinius finansų planavimo principus ir reikalavimus projekto paraiškai. Po seminaro dėl projekto idėjos bus galima konsultuotis su Jungtinio techninio sekretoriato darbuotojais.

Registracija į informacinius seminarus čia >>> .

Išsami informacija apie renginius ir paraiškų teikimą skelbiama programos interneto svetainėje www.latlit.eu

Informacinį lapą su pagrindine informacija apie 3-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas rasite čia >>>.

Informaciją teikia:

Irma Astrauskaitė
Atstovė ryšiams su visuomene
Latvijos ir Lietuvos programa
Jungtinis techninis sekretoriatas
Valstybinė regioninės plėtros agentūra
Ausekla g. 14-8 (5 aukštas)
LV-1010 Ryga, Latvija
Tel.: +371 6735 0611
Mob.: +370 652 50231
Faksas: +371 6735 0623
El. paštas: irma.astrauskaite@latlit.eu
www.latlit.eu

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?