Apie mus :

Naujienos

 

Lietuvoje "Startup Weekend" konferencija

2010-04-06

Lietuvoje "Startup Weekend" konferencija

Šiuo metu Vilniuje bei Kaune aktyviai vyksta „Startup Weekend" savaitgalio organizavimas. Potencialių rėmėjų, specialių svečių iš Lietuvos ir užsienio sąrašas ilgėja kiekvieną dieną. Visa tai tam, kad balandžio 9-11 dienomis Lietuvoje, kaip ir didžiuosiuose šiaurės šalių miestuose - Kopenhagoje, Lunde, Osle, Stokholme (balandžio 16) - būtų sukurta daugiau informacinių technologijųprojektų.

"Startup Weekend" - tai konferencija, skirta paskatinti interneto technologijų specialistus žengti link verslo įkūrimo. Jokios rizikos - tik bendraminčių energija, kūrybinga aplinka ir įkvepiančios, realistiškos idėjos. Vos per 54 valandas verslo idėjos gali virsti realybe - su patyrusių konsultantų, skirtingų sričių specialistų ir entuziastų bei investuotojų pagalba.

Konferencijos iniciatoriai iš JAV, Vašingtono valstijos, skatina verslumą, inovatyvumą, originalius sprendimus ir greitą jų įgyvendinimą. Jie jau matė gimstant daugelį verslų „Startup Weekend" metu skirtingose šalyse. Tradiciškai viskas prasideda nuo idėjų pristatymo penktadienio vakarą. Kiekvienos idėjos savininkas turi tik kelias minutes sužavėti kitus dalyvius savo sumanymu. Publika įvairi - informacinių technologijų. rinkodaros, grafinio dizaino, teisės, verslo ir kitų sričių specialistai. Po idėjų pristatymo visi konferencijos dalyviai pasirenka prie kurios idėjos įgyvendinimo prisijungti. Toliau padedant konsultantams vystomas verslo planas, kuriami tinklalapiai ar programos, derinami dizaino ir teisiniai aspektai. Sekmadienio vakarą komandos jau turi paruošusios idėjos prototipą.

"Startup Weekend" metu pasaulyje jau sukurta 260 įvairaus pobūdžio kompanijų, kurių veikla paremta internetinėmis technologijomis. Apskaitos sistemos smulkiam verslui, priminimai, kad baigėsi automobilio stovėjimo laikas aikštelėje, receptų rekomendacijos pagal asmeninį skonį, sistema, skirta padėti surasti nepažįstamuosius, kuriuos kasdien Niujorko, Paryžiaus ir Londono gyventojai mato metro važiuodami į darbą, ar juvelyrika, dizainerių pagaminta iš perdirbtų ekologiškų medžiagų - tai tik keletas originalių pavyzdžių.

 

Daugiau informacijos apie renginį

 

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?