Apie mus :

Naujienos

 

Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia teikti paraiškas konkursui "Inovacijų prizas 2012"

2012-10-23

"Inovacijų prizas" - tai kasmetinis, jau aštuntą kartą organizuojamas konkursas, kurio tikslas skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą. Tai galimybė būti pastebėtam partnerių ir klientų tarpe, pagerbtam verslo ir viešojo valdymo visuomenėje.

„Inovacijų prizas" skirtas ne tik aukštųjų technologijų, tačiau ir tradicinės pramonės bei paslaugų įmonėms, gebančioms verslo procesus organizuoti efektyviau, bei pristatančioms rinkai patrauklius naujus produktus ir paslaugas.

Kiekvienais metais konkursas sulaukia vis didesnio populiarumo, o jame dalyvauja ne tik stambaus verslo atstovai, jau spėję išgarsėti šalyje ir už jos ribų, bet ir naujos įmonės, dar tik siekiančios įsitvirtinti rinkoje naujomis idėjomis ir veržlumu. Kaip rodo laimėtojų atsiliepimai, prizas teikia įvairią naudą: dalyvaudamos konkurse, įmonės gauna objektyvų ir nepriklausomą savo inovatyvumo įvertinimą, o apdovanojimas pasitarnauja kaip puiki rinkodaros priemonė prisistatant klientams, partneriams ir visuomenei.

Inovacijų prizą sudaro:

  • Sertifikatas;
  • Statulėlė (prizas);
  • Teisė naudoti „Inovacijų prizo" logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams

Konkursas vykdomas šiose kategorijose:

  • Inovatyvus produktas;
  • Inovatyvi įmonė.

 

 

Konkurse gali dalyvauti visos verslo įmonės registruotos ir veikiančios Lietuvoje.

Įmonės, norinčios dalyvauti konkurse, turi užpildyti pateiktą paraiškos formą.

Paraiškos formą "Inovatyvus produktas" rasite čia..

Paraiškos formą "Inovatyvi įmonė" rasite čia..

Kiekvienai kategorijai pildoma atskira paraiškos forma. Prie paraiškos taip pat gali būti pridedama papildoma informacija, priedai (techninis aprašymas, nuotraukos, video medžiaga - skaitmeniniame formate ir pan.).

Užpildytas paraiškos formas: „Inovatyvus produktas" arba/ir „Inovatyvi įmonė" siųskite el. paštu m.ramanauskas@lic.lt

Paraiškos priimamos iki 2012 m. lapkričio mėn. 15 d. 17:00 val. Dalyvavimas konkurse - nemokamas.

Konkurso laimėtojai bus informuojami ir apdovanoti 2012 m. gruodžio mėn.

Paraiškas vertins nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus vertinimo kriterijus. Vertinama tik įmonės pateikta informacija. Už paraiškoje pateiktos informacijos teisingumą atsako pareiškėjas. Paraiškoje nebūtina pateikti informacijos, turinčios komercinę paslaptį. Konkurso rengėjas užtikrina pateikiamos informacijos konfidencialumą.

Daugiau informacijos:

Marius Ramanauskas

Lietuvos inovacijų centras

Tel.: 8 5 2356116

Mob. tel.: 8 686 50050

El. paštas: m.ramanauskas@lic.lt

www.inovacijuprizas.lt

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?