Apie mus :

Naujienos

 

Lietuvos Marketingo Asociacija (LiMA) organizuoja konferenciją EKSPORTO MARKETINGAS

2012-05-11

Lietuvos Marketingo Asociacija (LiMA) š. m. gegužės 17 d. 13-19 val. „Amberton" viešbutyje Klaipėdoje organizuoja konferenciją EKSPORTO MARKETINGAS.

Konferencijos dalyviai išgirs realius patarimus sėkmingai verslo plėtrai bei diskutuos kaip rasti kelią į kitas šalis. Lietuvos įmonių vadovai bei užsienio verslininkai iš visos Lietuvos konferencijos metu pasidalins savo patirtimi, kaip pavyko įgyvendinti kiekvieno verslininko svajonę - užkariauti užsienio rinkas.

Atviros konferencijos, kurią organizuoja Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Klaipėdos skyrius, dalyviai išgirs realių patarimų sėkmingai verslo plėtrai bei diskutuos, kaip rasti kelią į kitas šalis. Be to, žinomi mūsų šalies verslininkai papasakos ir apie nepasiteisinusias savo verslo strategijas.

Konferencijoje „Eksporto marketingas" savo patirtimi dalinsis verslo konsultantas, Lietuvos maisto eksportuotojų asociacijos vadovas ir vienas iš įkūrėjų Giedrius Bagušinskas, Švedijos garbės konsulas, UAB „Baltic Business Center Klaipėda" vadovas Joacimas Bernhardssonas bei Lietuvos verslininkai, kuriems pavyko rasti raktą į užsienio šalių rinkas - Raimondas Nausėda, Faustas Tallat-Kelpša ir Gintautas Maksvytis.

Konferencijos pranešėjai - sėkmingai užsienio rinkose veikiančių Lietuvos įmonių atstovai - atsakys į klausimus, kurias užsienio verslo rinkas verta pasirinkti, kaip užsienio klientai vertina lietuvišką produkciją ir ar požiūris į tai, kas gaminama Lietuvoje keičiasi, kokios užsienio rinkos bus patraukliausios ateityje.

Taip pat pranešėjai pasidalins ir karčiomis lietuviškojo verslo plėtros į užsienį pamokomis, pateiks nepasiteisinusių praktinių sprendimų pavyzdžių.

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) - tai organizacija, vienijanti beveik 400 marketingo specialistų iš visos Lietuvos. LiMA skyriai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, kur praeitais buvo surengti 39 mokymai ir seminarai įvairiomis rinkodaros temomis. 

Papildoma informacija:

http://www.lrytas.lt/-13364762491334388783-lietuvos-verslo-ekspertai-dalinsis-patirtimi-kaip-u%C5%BEkariauti-u%C5%BEsienio-rinkas.htm  i  

http://www.facebook.com/events/449430235084030/454653401228380/

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?