Apie mus :

Naujienos

 

Lietuvos Marketingo Asociacija organizuoja konferencija LIMA INTERNET DAY KLAIPĖDA: "INTERNETINĖS RINKODAROS STRATEGIJOS SMULKIAM IR VIDUTINIAM VERSLUI"

2012-11-21

Dabartiniu metu, dėl kintančių ekonominių sąlygų, smulkus ir vidutinis verslas vis dažniau imasi taupymo programų, todėl šio verslo atstovai priversti nuolatos ieškoti netradicinių, įdomių ir nebrangių reklaminių sprendimų, kurie padidintų verslo žinomumą ir pardavimus. Vienas jų - internetas.

LiMA Klaipėdos skyrius kviečia įmonių vadovus, marketingo specialistus, įmonių atstovus, kuriems aktuali internetinė rinkodara į organizuojamą metinę konferenciją, kurios metu savo srities specialistai ir žinovai pasidalins patirtimi, kaip įdarbinti internetą ir paskelbti apie save visam pasauliui, kaip užmegzti glaudžius ryšius su klientais, kaip valdyti pardavimus, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų.

PROGRAMA:

12.30 - 13.00 Registracija

13.00 - 13.05 Įžanginis žodisDonatas Jonikas. LiMA Klaipėdos skyriaus valdybos pirmininkas

13:05 - 14:15 Internetinės prekybos strategijos, pardavimų didinimas.

Vladas Sapranavičius.

14:15 - 15:15 Naujausios reklamos formos ir priemonės internete.

Martynas Jokubauskas. INTERNET IDEAS LTD vadovas

15:15 - 15:30 Pertrauka

15:30-16:30 Interneto tinklapis. Nuo e-vizitinės iki veiksmingo pardavimo įrankio

Žydrūnas Sadauskas. Interneto marketingo laboratorijos įkūrėjas ir idėjinis vadas

16:30 - 17:15 Lietuvių pirkimo įpročiai internete: STILAGO atvejo analizė

Jurgita Videikaitė. UAB STUDIO MODERNA FASHION GROUP projektų vadovė

17:15 - 18:00 Making the most out of Affiliate Marketing (pranešimas anglų kalba).

Tõnis Hinnosaar. PAY4RESULTS.EU direktorius

Dabar dvejojantiems stoti į LiMA - puikia AKCIJA (galite sutaupyti 150 Lt)!

Prisijungusiems prie didžiausios ir aktyviausios Lietuvos rinkodaros specialistų (ir susijusių su tuo) bendruomenės DABAR nereikės mokėti nario mokesčio iki metų galo, t.y. dabar sumokėję tik 100 Lt stojamąjį mokestį turėsite galimybę iki 2013 m. dalyvauti visuose LiMA renginiuose nemokamai.

Daugiau informacijos apie renginį rasite:

http://www.lima.lt/renginys/lima-internet-day-klaipeda/

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?