Apie mus :

Naujienos

 

Lietuvos verslininkams - nemokami mokymai Kinijoje

2009-11-20

Europos Komisija ir Kinijos vyriausybė organizuos penktąjį ES ir Kinijos vadovų mainų ir mokymo programos (METP) etapą. Europos Komisija remia mažas ir vidutines įmones, nevyriausybines organizacijas ir nepriklausomus verslininkus, siūlydama METP - dešimties mėnesių trukmės verslo mokymus Kinijoje.

Jau galima teikti paraiškas "METP5" mokymams, kurie prasidės 2010 m. gegužės 17 d. Paraiškas galima teikti iki 2010 metų sausio 7 dienos.

Daugiau informacijos apie METP sužinosite interneto adresu www.metp.net.cn.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?