Apie mus :

Naujienos

 

Lietuvos Vyriausybė ir "Barclays" pasirašė investicijų sutartį

2009-10-05

Šiandien Lietuvos Respublikos Vyriausybė pranešė apie investicijų sutarties pasirašymą su „Barclays Technology Centre Limited" - dukterine „Barclays Bank PLC" („Barclays") priklausančia bendrove - dėl „Barclays" technologijų centro steigimo Vilniuje.

Sutartimi „Barclays" įsipareigoja ne mažiau kaip penkerius metus vykdyti technologijų centro veiklą ir iki 2011 m. pabaigos įdarbinti ne mažiau kaip 250 aukštos kvalifikacijos technologijų specialistų. Lietuvos Vyriausybė teiks subsidijas „Barclays" naujų darbo vietų technologijų centre kūrimui.

„Barclays" tikisi, kad centras pilnai veikti pradės iki 2010 m. vasaros pradžios, planuojama, kad jis įsikurs naujame verslo centre „Green Hall" Vilniuje.

„Barclays" technologijų centras Vilniuje bus vienas iš keturių strateginių centrų, aptarnaujančių „Barclays" banko mažmeninės ir verslo bankininkystės veiklą, teikiant paslaugas 49 milijonams klientų 28 šalyse. Kiti trys technologijų centrai įsteigti Indijoje, Singapūre ir Jungtinėje Karalystėje.

„Barclays" Vilnių technologijų centro steigimui pasirinko dėl čia susitelkusių aukštos kvalifikacijos specialistų ir pasaulinio lygio miesto infrastruktūros.

„Didžiuojuosi, kad „Barclays" savo naujajam technologijų centrui steigti pasirinko Lietuvą. Ši investicijų sutartis - tai pavyzdys, kaip sėkmingai įgyvendinama mūsų Baltijos regiono paslaugų centro strategija. Investicijos, dėl kurių susitarėme, taip pat turės teigiamą poveikį mūsų eksporto rezultatams, kadangi centras eksportuos savo paslaugas", - sakė ūkio ministras Dainius Kreivys.

„Barclays" mažmeninės ir verslo bankininkystės padalinio vadovas Fritsas Seegersas teigė, kad „Barclays" džiaugiasi galėdama prisidėti prie Lietuvos ūkio plėtros, kurdama naujas nuolatines darbo vietas aukštos kvalifikacijos specialistams. „Barclays" tikisi našios ir ilgalaikės partnerystės su Lietuvos Vyriausybe ir Lietuvos ekonominės plėtros agentūra.

Apie „Barclays Global Retail and Commerical Banking":

„Barclays Global Retail and Commercial Banking" (GRCB) apima visą „Barclays" mažmeninės ir verslo bankininkystės veiklą visame pasaulyje. „Barclays GRCB" sudaro „UK Retail Banking", „Barclays Commercial Bank", „Barclaycard", „GRCB Western Europe", „GRCB Emerging Markets" ir „GRCB Absa" („Barclays Bank PLC" turi 55,6proc. „Absa Group Limited" akcijų). „Barclays GRCB" turi daugiau nei 4800 platinimo taškų tinklą ir aptarnauja 49milijonus klientų visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie „Barclays GRCB": www.barclays.com.

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?