Apie mus :

Naujienos

 

LJMS mokslo stovykla-seminaras "Idėjų kalvė 2010"

2010-04-30

Š. m. birželio 17-20 dienomis Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga organizuoja mokslo stovyklą-seminarą „Idėjų kalvė 2010". Šio renginio pagrindinis tikslas yra paskatinti įvairių sričių jaunųjų mokslininkų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.

Kviečiame visus norinčius jaunuosius tyrėjus ir mokslininkus dalyvauti šiame renginyje ir pristatyti savo mokslinius darbus. Tai puiki galimybė nuostabios gamtos apsuptyje pasidalinti moksline patirtimi, aptarti savo mokslinio darbo problemas, padiskutuoti su įvairių sričių mokslininkais bei praplėsti draugų ratą.

Norinčius dalyvauti ir pristatyti savo mokslinį darbą, prašome registruotis iki šių metų birželio 5 d. čia

Reikalavimai pranešimams:

Pranešimo struktūra: darbo tikslas, problematika, rezultatai ir jų aptarimas, diskusijai iškelti klausimai (ko jaunasis mokslininkas tikisi iš Idėjų kalvės, su kokiomis problemomis susiduria darbe ir kokios pagalbos bei bendradarbiavimo tikisi sulaukti iš kolegų).

Pranešimas turėtų būti pristatomas kuo labiau suprantama kalba įvairių sričių mokslininkams (prisiminkite, kad dalyvaus ir ne jūsų srities specialistai). Pranešimo pabaigoje prašome pasidalinti problemomis, su kuriomis susiduriate: galbūt kiti dalyviai jums galės pagelbėti jas išspręsti, o galbūt ir jūs pats galite kažkuo būti naudingas savo kolegai.

Pranešimo trukmė: 15 minučių.

Renginio vieta: sodyba Trakų, Vilniaus arba Kauno rajone (vieta dar tikslinama). Maitinimas ir apgyvendinimas nemokami.

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos renginys „Idėjų kalvė 2010" yra projekto "Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos plėtra ir stiprinimas" (VP1-3.1-ŠMM-05-K-01-017) dalis. Šis projektas finansuojamas pagal VP1 Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų pagal Reglamento Nr. 1828/2006 8 straipsnio 4 dalį.

Kontaktai pasiteiravimui: Tatjana, tel. 8 685 64440, tatjana.iznova@gmail.com Reda, tel. 8 681 13982, reda_grigutyte@yahoo.com

 

Šaltinis: Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?