Apie mus :

Naujienos

 

LOGIN 2017 tiesioginė transliacija "Telia HUB" erdvėse

2017-05-22

LOGIN 2017 tiesioginė transliacija "Telia HUB" erdvėse

LOGIN yra didžiausias technologijų ir inovacijų festivalis Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 6000 dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia stebėti LOGIN 2017 atidarymo sesiją bei sekti kitus konferencijos įvykius „Telia HUB" erdvėse! Ateik ne vienas - drauge smagiau!

 

Gegužės 24 d. transliacija iš Valstybės pažinimo centro startuos 11:00. Išsami programa - ČIA.

 

Gegužės 25 d. ir gegužės 26 d. transliacija iš „Telia" salės startuos 10:00. Išsami programa - ČIA.

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko adresas: Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda.

 

Daugiau informacijos www.login.lt.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?