Apie mus :

Naujienos

 

LT Game Jam 2015 Klaipėda

2015-01-05

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame visus visus žaidimams neabejingus tautiečius sudalyvauti šventėje, kurios metu kursime žaidimus! Esi kūrybiška asmenybė? Vis erzini savo draugus keisčiausiomis idėjomis? Nori sutikti dar daugiau bendraminčių? Tada mes laukiame tavęs renginyje!

Sugužėję rašytojai, dailininkai, programuotojai ir dizaineriai pasiners net į 48 valandas truksiantį maratoną, kur kartu kursime žaidimus bei liudysime, kad Lietuvos žaidimų kūrėjai yra patys originaliausi.

Tau nebūtina mokėti programuoti ar žinoti visas žaidimų kūrimo darbo detales. Ateik vienas, ar su būriu draugų, o sugūžėjusi Lietuvos žaidimų kūrimo bendruomenė padės tau įgyvendinti savas idėjas. Nori kurti stalo žaidimą ir visiems nusibodusį monopolį padėti į pavėsį? Prašom. Nori kurti konkurentą AAA klasės kompiuteriniams žaidimams? Game Jam - ta vieta, kur viskas prasideda ir, ką gali žinoti, galbūt šiame renginyje susirasi kompaniją draugų, kurie ateityje bus tavo kolegomis kuriant nerealiausius pasaulyje žaidimus. Svarbiausia nepabijoti ateiti ir drąsiai dalintis savo mintimis.

Šiais metais lietuviškasis Game Jam bus dar didesnis ir įdomesnis, o prie žaidimų kūrėjų iš Vilniaus ir Kauno taip pat pakviesime prisijungti ir Klaipėdos žaidimų entuziastus - renginys vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje (Herkaus Manto g. 84-101).

Detalesnė informacija renginio svetainėje http://2015.gamejam.lt/information/

Į renginius vykdoma išankstinė registracija.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?