Apie mus :

Naujienos

 

„LT Game Jam" Klaipėdoje suburs žaidimų kūrėjus

2016-12-29

„LT Game Jam" Klaipėdoje suburs žaidimų kūrėjus Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) sausio 20-22 d. savo „ambasadą" atidarys didžiausias Baltijos šalyse kompiuterinių ir stalo žaidimų kūrimo renginys „LT Game Jam". Erdvė ir atmosfera daugeliui dalyvių gerai pažįstama - entuziastai čia susiburs jau trečiąsyk.

 

Kelios dešimtys fantazijos nestokojančių mėgėjų ir profesionalų dvi paras dalinsis idėjomis, kurs bei pristatys unikalius žaidimus. Tokio pobūdžio susibūrimai dalyviams ne tik suteikia galimybę patobulinti specifinius įgūdžius, bet ir progą patirti komandinio darbo teikiamą džiaugsmą, mokytis suderinti kūrybiškumą ir laiko planavimą.

 

Kaip ir ankstesniais metais, „LT Game Jam" dalyvių užduotis bus pasiskirsčius komandomis 48 valandas dedikuoti žaidimų kūrimui - nuo idėjos iki veikiančio prototipo. Pečius draugiškai surems ne tik programuotojai ir grafikos dizaineriai, bet ir garso kūrėjai, vadybininkai. Vieniems jų „LT Game Jam" - tai proga susitikti su bendraminčiais, azartas, kitiems - postūmis naujiems projektams, karjeros galimybės, nes tarp kelių dešimčių dalyvių galima susitikti būsimą kolegą, susirasti verslo partnerį, „sumedžioti" talentingą darbuotoją ar padaryti stiprų įspūdį potencialiam darbdaviui.

 

„LT Game Jam" istorija prasidėjo prieš 13 metų. Impulsu suburti entuziastus tapo pirmasis pasaulinis tokio pobūdžio renginys. Nuo 2009 m. „LT Game Jam" tapo kasmete tradicija, dovanojančia įspūdžių kupiną savaitgalį žaidimų kūrimo asams ir tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius šioje sferoje.

 

Pernai trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose į „LT Game Jam" susirinko 640 dalyvių, sukūrusių 91 žaidimą - tai beveik triskart didesnis rodiklis nei 2014 m., liudijantis, kad iniciatyva plinta tarsi virusas!

 

Nuo 2014 m. šį renginį organizuoja Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija.

 

Daugiau informacijos ir registracija: http://2017.gamejam.lt/

 

Sekite renginio naujienas Facebook platformoje: https://www.facebook.com/events/391362814538084/

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?