Apie mus :

Naujienos

 

Lyderių pamokose augti mokinosi ir studentai ir patys verslininkai

2010-06-03

Birželio 1-ąją Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvykęs renginys '"Aš moku augti! Lyderių pamokos" sulaukė didelio studentų ir ir verslu besidominčių žmonių dėmesio.

Renginyje lyderių sėkmės istorijų klausėsi ir verslo perspketyvomis domėjosi gerokai daugiau kaip pusšimtis  dalyvių. Čia susirinkę klausytojai nestokojo klausimų verslo lyderiams, o verslininkai noriai dalinosi savo patirtimi. Tarp pranešėjų buvo ne tik verslo grandų, sukaupusių didelę patirtį versle, bet ir jaunų, verslo naujokų sėkmingai vystančių savo veiklą.

Verslinikystės savaitės renginyje savo patirtimi pasidalinusių ir verslą pristačiusių  pranešėjų parengtą informaciją rasite čia:

 

Vitalija Freitakaitė

Juozas Maksvytis

Filip Borcov

Regina Doseth

Tomas Skaisgirys

Kristina Žilytė-Komskienė

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?