Apie mus :

Naujienos

 

Maskvos konkurencingų įmonių katalogas

2011-03-25

Maskvos Prekybos ir pramonės rūmai internete skelbia „Maskvos konkurencingų įmonių katalogą", kuriame pateikiama plati informacija apie patikimas įmones su kontaktais.

Katalogas pasiekiamas adresu http://www.eng.marketcenter.ru/DataBase/catalog/?lc=1

Interneto svetainėje www.marketcenter.ru/Enterprise/ rasite ir maždaug 110 tūkstančių Rusijos ir užsienio įmonių kontaktus, komercinius pasiūlymus (http://www.marketcenter.ru/BOffers/ ), galėsite pateikti savo verslo pasiūlymus, susipažinti su rinkos tyrimais ir t.t.

Šis internetinis resursas gali būti naudingas Rusijos rinka besidominčioms įmonėms, kviečiame susipažinti su portale skelbiama informacija.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?