Apie mus :

Naujienos

 

"Metų žinių ekonomikos įmonės" apdovanojimai

2009-09-09

Žinių ekonomikos forumas, siekdamas įvertinti ir pagerbti sėkmingiausiai žinių ekonomikos sektoriuje dirbančias įmones bei padrąsinti kol kas mažiau žinomus, pirmuosius žingsnius šioje srityje žengiančius verslo atstovus, kasmet organizuoja „Metų žinių ekonomikos įmonės" apdovanojimus.

„Metų žinių ekonomikos įmonės" apdovanojimų tikslas - pagerbti ir paskatinti pažangiausias Lietuvos žinių ekonomikos įmones.

Apdovanojamos trys progresyviausios skirtingų sektorių įmonės:

  • pažangiausia aukštųjų technologijų įmonė,
  • pažangiausia tradicinės pramonės įmonė,
  • pažangiausia paslaugų sektoriaus įmonė.

Nuo 2008 m. asociacija „Žinių ekonomikos forumas" ir EKSMA grupė įsteigė specialų apdovanojimą "Metų žinių ekonomikos įmonės" rinkimuose - „Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmonė".

Specialaus apdovanojimo tikslas - skatinti naujas iniciatyvas Lietuvos aukštųjų technologijų sektoriuje, parodyti visuomenei šių iniciatyvų sėkmės istorijas.

Nugalėtojas apdovanojamas EKSMA grupės įsteigtu 10 000 Lt piniginiu prizu.

Jaunos aukštųjų technologijų įmonės vertinamos atsižvelgiant ne tik į ekonominius įmonės rezultatus. Šių įmonių veiklos sėkmę liudija ir tai, ar jos kuria originalius, naujus produktus, ar vykdo eksportą, bendradarbiauja su mokslo įstaigomis.

Įmonių pasiekimus vertina Organizacinis renginio komitetas, suburtas iš žinių ekonomikos srities lyderių ir pirmaujančių įmonių vadovų.

Šaltinis: www.zef.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?