Apie mus :

Naujienos

 

"Microsoft", "Siemens", "Kesko" ir kiti vadovai Lietuvai siūlys, kaip kas mėnesį privilioti po investuotoją

2010-06-04

Vilniuje pirmadienį jau trečią kartą renkasi tarptautinių korporacijų vadovai, kad patartų Vyriausybei, kaip per kelerius metus padvigubinti užsienio investicijas. Tokių kompanijų kaip „Microsoft", „Bonnier", ,,TeliaSonera", „Kesko",„Siemens UK",„Ernst&Young",„Strategic Staffing Solutions" ir kitų aukščiausi vadovai lankysis Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikose, o po to aptars 2010-2020 m. Investicijų pritraukimo strategiją. Su investuotojais taip pat susitiks Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.

Investicijų patarėjų komisija diskutuos, kaip teisinga linkme nukreipti specialistų rengimą, išlaikyti gabiausius specialistus, populiarinti tiksliuosius ir gamtos mokslus, bus kalbama, kaip vystyti susisiekimo infrastruktūrą, inovacijas, mokslinius tyrimus ir eksperimentinę veiklą, taip pat bus aptarti žemės, statybų ir pramoninių parkų klausimai.

2010 m. Vyriausybė per penkis šių metų mėnesius pasirašė penkias bendradarbiavimo sutartis arba ketinimų protokolus, pagal pasirašytus susitarimus numatoma įsteigti bent 400 darbo vietų. Pasaulinė grynųjų pinigų perlaidų lyderė „Western Union" ketina steigti Lietuvoje savo pasaulinį paslaugų centrą, Vyriausybė ir tarptautinė kompiuterių, technologijų ir IT korporacija IBM susitarė dėl bendro mokslinių tyrimų centro steigimo Lietuvoje, ventiliacinių sistemų gamybos grupė „Systemair" Ukmergėje investuos į naują gamyklą, ,,Moog Medical Devices" ketina įkurti modernų mokslinių tyrimų ir technologijų paslaugų bei produktų vystymo centrą Europai, o SEB planuoja plėsti operacijų padalinio Lietuvoje veiklą. Kovą „Barclays" pasaulinės mažmeninės bankininkystės padalinys Vilniuje oficialiai atidarė Technologijų centrą ir paskelbė apie jo plėtrą įkuriant kontaktų ir duomenų apdorojimo centrą.

 

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?