Apie mus :

Naujienos

 

Moderniųjų technologijų inovacijos ir investicijos: nuo vietinių prie globalių

2010-05-17

2010 m. birželio 22 d. Londone vyks tarptautinė vadovų ir investuotojų konferencija „Moderniųjų technologijų inovacijos ir investicijos: nuo vietinio prie globalaus". Renginio metu augančios aukštųjų technologijų įmonės turės galimybę prisistatyti didžiausiems pasaulyje rizikos ir privataus kapitalo fondams bei verslo angelų investuotojams.

Registruotis galima adresu www.plef.lt iki 2010 m. birželio 11 d. Renginys nemokamas.

Renginio temos:
►Globalios aukštųjų technologijų investicijų tendencijosDalyvauja tarptautiniai investuotojai iš Jungtinės Karalystės, JAV, Danijos
► Investicijų į aukštasias technologijas galimybės Lietuvoje, perspektyvų apžvalgaIT, Internetas, komunikacijos, biotechnologijos, medicinos technologijos, žaliosios technologijos ir kitos sritys
► Augančių Lietuvos įmonių prisistatymai investuotojams

Organizatorius:Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva

 

Šaltinis: www.inovacijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?