Apie mus :

Naujienos

 

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti Europos palydovinės navigacijos konkurso 2012 m. informacinėje dienoje "Lithuanian Challenge/ Lietuvos iššūkis"

2012-05-16

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gegužės 18 d. (penktadienį) 11 val. kviečia visus, turinčius inovatyvių idėjų, dalyvauti Europos palydovinės navigacijos konkurso 2012 m. informacinėje dienoje "Lithuanian Challenge/ Lietuvos iššūkis". Į renginį atvyksta projektų vadovė Kathrin Sturm iš Vokietijos, viena iš šio renginio organizatorių, atstovaujanti Vokietijos palydovinės navigacijos taikymų centrą "Anwendungszentrum GmbH Oberpfaffenhofen".

Sėkminga patirtimi dalyvaujant šiame konkurse pasidalins 2011 m. Lietuvos regiono laimėtojas dr. Vytautas Šiožinys (LitGrid, Kaunas technologijos universitetas).

Renginys vyks Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje (MITA), A.Goštauto g. 12-219, Vilnius (salė, II aukštas). Registracija į renginį vyksta MITA interneto svetainėje.

Kontaktai pasiteirauti: Viktoras Mongirdas, tel. 8 (5) 2644 704, viktoras.mongirdas@mita.lt.  

APIE KONKURSĄ

Konkursas siekia atrinkti idėjas, kurioms reikalinga palydovinė navigacija įvairiose srityse, tokiose kaip transportas, žemės ūkis, energetika, teisėsauga, pramonė, paslaugų sektorius ir daugelyje kitų.

Konkurse gali dalyvauti verslo, mokslo atstovai, individualūs jaunieji išradėjai. Jų siūlomos idėjos turi naudoti palydovinės navigacijos (Galileo ir EGNOS) signalus. Idėja nebūtinai turi turėti prototipą ar būti komercializavimo fazėje, tačiau pageidautina, kad ji būtų realizuojama praktiškai.

Idėjų konkursas vyksta dviem etapais. Pirmiausia yra atrenkama regiono idėja nugalėtoja. Šią atranką organizuoja MITA. Lietuvos laimėtojas galės naudotis MITA paslaugų paketu verslui (konsultacijos, mokymai, rinkos tyrimai, ekspertų paslaugos ir kt.).

Regionuose atrinktos geriausios idėjos bus pristatomos tarptautiniams ekspertams, kurie spręs, kuri idėja tampa nugalėtoja europiniu mastu. Regionų laimėtojai varžysis dėl pagrindinio 20 tūkst. eurų vertės prizo ir kitų specialių prizų, kurių bendra vertė siekia 1 mil. eurų.

Paraiškos teikiamos anglų kalba iki 2012 m. birželio 30 d. tinklalapyje: http://www.galileo-masters.eu/.  

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?