Apie mus :

Naujienos

 

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į informacinę dieną "ES parama moksliniams tyrimams energetikos srityje bei mažoms ir vidutinėms įmonėms"

2012-07-05

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į informacinę dieną "ES parama moksliniams tyrimams energetikos srityje bei mažoms ir vidutinėms įmonėms".

Renginys įvyks 2011 m. liepos 11 d. 10 val. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros salėje (A. Goštauto 12-219, Vilnius).

Šio renginio tikslas - supažindinti verslo ir mokslo atstovus su 7-osios bendrosios programos (7BP) teikiamomis mokslinių tyrimų finansavimo galimybėmis mažoms ir vidutinėms įmonėms bei energetikos sektoriaus atstovams. Informacinės dienos metu bus pristatytos tarptautinių partnerių paieškos galimybės dėl naujų projektų, MITA ir Europos verslo ir inovacijų tinklo paslaugos bei pagalba rengiant paraiškas, būsimosios Europos Sąjungos programos "Horizontas 2020" naujovės.

Liepos 10 d. Europos Komisija skelbs paskutinius 7BP programos kvietimus įvairiose srityse: nuo informacinių technologijų, sveikatos, maisto, nanotechnologijų iki kosmoso, energetikos ir įvairių kitų sričių, kuriose atliekami pažangiausi Europoje moksliniai tyrimai.

Mažoms ir vidutinėms įmonėms bei jų asociacijoms yra atskiras konkursas, kur jos gali dalyvauti bendruose projektuose su tarptautiniais partneriais bei įsigyti reikalingų paslaugų iš mokslo institucijų. Numatytas šio kvietimo biudžetas sieks apie 252 mln. eurų.

Energetikos tematikos mokslinių tyrimų projektams numatytas 375 mln. eurų biudžetas.

Po renginio galimos individualios konsultacijos.

Registracija į renginį MITA interneto svetainėje adresu: http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/es_parama_moksliniams_tyrimams_energetikos_srityje_bei_mazoms_ir_vidutinems_imonems/  Kontaktai Kontaktai pasiteirauti el. paštu arunas.berzinskas@mita.lt  arba tel. (8 5) 2 644 712.

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos apie 7BP:

7-oji bendroji programa yra skirta finansuoti mokslinius tyrimus ir technologijų kūrimą, atsakant į socialinius iššūkius ir poreikius, tuo pačiu didinant ES konkurencingumą. Tarptautiniai moksliniai projektai vykdomi įvairiose teminėse srityse, pvz. maistas, sveikata, transportas, saugumas ir daugelis kitų. Dalyviai gali būti įvairūs: universitetai, mokslo institutai, viešosios įstaigos, nuo mažų įmonių iki stambių verslo organizacijų. Šioje programoje yra speciali sritis skirta įmonių inicijuojamiems moksliniams tyrimams finansuoti. Kvietimus skelbia ir projektus finansuoja Europos Komisija.

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?