Apie mus :

Naujienos

 

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas

2012-11-02

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) rezultatų komercinimo projektų idėjų konkursui pagal Aukštųjų technologijų plėtros 2011-2013 metų programą.

Šia priemone siekiama paskatinti MTEP rezultatų komercinimo procesą. Informuojame, kad lapkričio 7 d. MITA organizuoja renginį - informacinę dieną. Renginio metu bus pristatyti reikalavimai konkurso dalyviams, konkurso tvarka ir etapai, patarimai kaip reikėtų parengti konkurso dokumentus, projektų finansavimo principai ir kt.

Susidomėjusius maloniai kviečiame dalyvauti ir registruotis:

http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/moksliniu_tyrimu_ir_eksperimentines_pletros_rezultatu_komercinimas/

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?