Apie mus :

Naujienos

 

Mokslo ir technologijų parke – pyragų aromatai

2016-11-07

Mokslo ir technologijų parke – pyragų aromatai
Saldi aukojimo tradicija nuskaidrino pirmadienio popietę Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP). Čia įsikūrusių įmonių bei įstaigų vadovai ir darbuotojai, Klaipėdos universiteto atstovai jaukiai šurmuliavo Pyragų dienos renginyje. Šventėje apsilankė ir keturkojė viešnia iš „Linksmųjų pėdučių" prieglaudos.

 

KMTP bendruomenės mėgstamas renginys buvo įkvėptas televizijos paramos projekto „Išsipildymo akcija" ir įstaigoje organizuojamas jau trečius metus iš eilės. Pyragų dieną visų įmonių vadovai, darbuotojai ir tiesiog geros valios žmonės kviečiami iškepti desertą, atsinešti jį į biurą ir „parduoti" kolegoms.

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vykusio renginio metu surinktos lėšos šiemet aukotos VšĮ „Linksmosios pėdutės" - gyvūnų prieglaudai, siekiančiai globoti čia patekusius keturkojus tol, kol kiekvienas jų ras jiems tinkamus namus. Prieš dvejus metus KMTP bendruomenė parėmė Šv. Pranciškaus onkologijos centrą, pernai - senus, vienišus ir negalią turinčius žmones globojančią maltiečių organizaciją.

 

KMTP komunikacijos vadovas Andrius Sutnikas pažymėjo, kad iniciatyva nebuvo kieno nors „padiktuota" - ji gimė ir gyvuoja čia veikiančių įmonių bei įstaigų bendruomenės aktyvumo dėka. „Prasminga akcijos idėja jau trečius metus sulaukia šilto palaikymo. Konditerių talentus demonstruoja ir mokslo darbuotojai, ir IT specialistai, ir biurų administratorės, o smaližių turbūt yra kiekvienoje iš čia įsikūrusių įmonių", - šypsojosi A. Sutnikas.

 

Pyragų dienoje apsilankiusi viena iš „Linksmųjų pėdučių" steigėjų Simona Šakinytė ne tik pristatė įstaigos veiklą, dalinosi savo globotinių istorijomis, bet ir kvietė pabendrauti su renginį aplankiusia 7 mėnesių kalyte Landža.

 

Viešnia iš gyvūnų prieglaudos nestokojo šventės dalyvių simpatijų ir santūriai stebėjo šurmulį prie pyragais nukrauto stalo. Landža - viena iš kone 50 keturkojų, kuriais šiuo metu rūpinasi nuoširdūs „Linksmųjų pėdučių" savanoriai.

 

Pagrindinis organizacijos pajamų šaltinis yra 2% GPM ir neabejingų žmonių parama. Pasiimdami gyvūną iš „Linksmųjų pėdučių" globėjai gali būti tikri, kad augintinis fiziškai bei psichiškai sveikas, paskiepytas. Savanoriai naujiesiems šeimininkams suteikia visą reikalingą informacija apie gyvūnų auginimą bei mitybą, būsimų įnamių charakterio savybes.

 

„Linksmosios pėdutės" ir specialiai atrinkti bei testuoti šunys, kurių šiuo metu yra du, teikia ir kaniterapijos - bendravimo su šunimi - paslaugas vaikams su negalia, mažiesiems bei seneliams iš globos namų. Prieglauda turi ir kelis šunis-kompanionus.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?