Apie mus :

Naujienos

 

"MOKSLO IR VERSLO PARTNERYSTĖS FORUMAS"

2011-04-14

Š.m balandžio 27 d. KMTP vyks „Mokslo ir verslo partnerystės forumas", kurio idėja - pristatyti sėkmingą inovatyvių idėjų perkėlimą versle, pasidalijant gerosios praktikos patirtimi.

Renginio pranešėjai - žinomi Lietuvos, Latvijos inovacijų plėtros ekspertai, konsultantai bei verslo įmonės, sėkmingai teikiančios novatoriškas paslaugas.

Renginys siekia šių tikslų:

  •  Suburti innovacijų plėtros institucijas bei verslo įmones, siekiant pasidalinti naujovių taikymo patirtimi ir paskatinti SVV aktyviau taikyti inovacijas konsultuojantis su mokslo parkais ir verslo inkubatoriais
  • Padėti užmegzti verslo įmonėms naudingų kontaktų su kolegomis iš Lietuvos ir Latvijos

 Renginio aprašymą (anglų kalba) rasite čia...

 Įmonių sąrašą, kurios ieško partnerių, rasite čia...

 Norėdami susitikti su pageidaujančia įmone/jos atstovais, užpildykite ir atsiųskite el.paštu paulius@kmtp.lt savo įmonės profilį (profilio formą anglų kalba rasite čia...) bei Jus dominančių įmonių sąrašą.

Renginio kalba: anglų

Registracija iki balandžio 22 d. (penktadienis).

Jei turite klausimų, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais: 

Paulius Kutys
Tel.: +370 46 390856
Fax: +370 46 310462
Mob. tel.: +370 652 32102
El.p.: paulius.kutys@kmtp.lt

Ilona Maksvytienė
Tel.: +370 46 390857
Fax: +370 46 310462
Mob. tel.: +370 652 32101
El.p.: ilona.maksvytiene@kmtp.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?