Apie mus :

Naujienos

 

Mokslo konferencija ESOF2012

2011-08-25

Mažiau nei už metų Dubline vyks viena didžiausių Europos mokslo konferencijų - ESOF2012. ESOF2012 suburs daugiau nei 5000 tarptautinių mokslininkų, politikos formuotojų ir žiniasklaidos atstovų, kurie aptars didžiausius pasaulinius uždavinius, pavyzdžiui, gyventojų senėjimą, maisto saugumą, klimato kaitą ir pan.

Pagrindinis ESOF2012 aspektas  - Karjeros programa, kuria bus pristatytas karjeros galimybių spektras mokslininkams visuose jų karjeros etapuose pagal tris plačias temas:

  • 21-ojo amžiaus mokslo darbuotojas;
  • Pasaulinis mokslo darbuotojas;
  • Mokslininkų karjeros įvairovė.

 

 

Programa apims kai kuriuos svarbiausius klausimus, su kuriais susiduria Europos mokslininkai, taip pat suteiks galimybę darbdaviams sužinoti pagrindines priemones, kurių reikia mokslininkams.

Šiuo metu paskelbtas kvietimas teikti paraiškas, mielai laukiama novatoriškų ir interaktyvių pasiūlymų sesijoms, skirtoms mokslininkams, turintiems patirties, visose mokslinių tyrimų srityse.

Norėdami pateikti paraišką, spauskite ant nuorodos www.dublinscience2012.ie/calls  . Paraiškas galite teikti iki rugsėjo 15 d.

Šaltinis: www.esof2012.org

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?