Apie mus :

Naujienos

 

Mokymai tema "Viešųjų pirkimų vykdymo naujovės įsigaliojus viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų pakeitimams"

2011-01-21

UAB „Viešųjų pirkimų administravimo, konsultavimo ir audito centras" maloniai Jus kviečia dalyvauti viešųjų pirkimų eksperto Alvydo Mozerio vedamuose mokymuose (seminare) tema "Viešųjų pirkimų vykdymo naujovės įsigaliojus viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų pakeitimams".

Seminaras vyks 2011 m. vasario 4 d.

Seminaro vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salė

Seminaro pradžia: 9 val.
Trukmė: 4 akademinės valandos

Seminaro metu bus nagrinėjami šie klausimai:

  1. 2010 m. gruodžio 23 d. priimti ir nuo 2010 m. gruodžio 31 d. bei nuo 2011 m. sausio 6 d. įsigalioję Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimo ir papildymo įstatymai (iš viso pakeisti ir papildyti 34 galiojusios Viešųjų pirkimų įstatymo redakcijos straipsniai). Pakeitimų praktinis taikymas.

  2. Pakeitimai, kuriuos būtina atlikti pasitvirtintose Supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklėse.

  3. Dažniausiai daromų klaidų vykdant viešuosius pirkimus apžvalga, būdai jų išvengti.

Seminaras mokamas. Seminaro dalyvio mokestis 99 Lt.

Į seminarą prašome užsiregistruoti iš anksto elektroniniu paštu info@vpac.lt

Registruojantis (laisva forma) prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, ūkio subjekto, kurio vardu dalyvausite seminare, tikslų pavadinimą, taip pat savo elektroninio pašto adresą ir kontaktinį telefono numerį.
Jei turite papildomų klausimų dėl registracijos į seminarą tvarkos, prašome juos pateikti el. paštu info@vpac.lt arba prašome kreiptis telefonu [8 652] 38682.

www.vpac.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?