Apie mus :

Naujienos

 

Mokymų ciklas įvairių lygių vadovams, siekiantiems ambicingų tikslų

2015-09-15

KMTP bendruomenės narys UAB "Ceeffo Consulting" kviečia vadovus dalyvauti mokymų cikle, padėsiančiame maksimizuoti įmonės veiklos rezultatą.

Jei esate, bet kurio lygio vadovas - greičiausiai Jūs ieškote būdų, kaip maksimizuoti įmonės veiklos rezultatą. Tačiau pastebime, jog per dienos rūpesčius pamirštame, kad rinka nuolat keičiasi ir ekonominiai rodikliai svyruoja...

Dirbdami su įmonės veiklos optimizavimo rodikliais, galime drąsiai teigti, jog tik įvertinus įvairius kompanijos lygius galime maksimizuoti veiklos rezultatą, todėl nusprendėme pasidalinti patirtimi ir kviečiame kartu ieškoti sprendimų, kurie maksimaliai padidintų Jūsų kompanijos vertę bei pelną.

Kviečiame dalyvauti mokymų cikle, kuris skirtas įvairių lygių vadovams, siekiantiems ambicingų tikslų:

APIE FINANSUS VADOVUI - PAPRASTAI IR AIŠKIAI

APIE KOMPANIJOS VERTĘ, VALDYMĄ IR STRATEGIJĄ

APIE LYDERYSTĘ, KOMANDINĮ DARBĄ IR MOTYVACIJĄ

Čia galite rezervuoti sau geriausią vietą >>

Mokymai vyks:

Rugsėjo 22, 29, Spalio 6 d., Kaune

Rugsėjo 23, 30, Spalio 7 d. Vilniuje

Spalio 14-16 d. Druskininkuose

Susipažinkite su mokymų pranešėja peržiūrėję vaizdo įrašą >>

P.S. Mokymų dalyviams suteikiame nemokamą įmonės veiklos vertinimą bei individualias eksperto konsultacijas.

Šaltinis: www.ceeffo.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?