Apie mus :

Naujienos

 

Mosta organizuoja konferenciją "Mokslioji Lietuva 2030"

2012-01-17

2012 m. sausio 27 dieną Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) organizuoja konferenciją "Mokslioji Lietuva 2030".

"Mokslioji Lietuva 2030" yra įžvalgos - akademinės analizės, struktūruotos diskusijos bei susitarimo - pagrindu parengta Lietuvos mokslo ir studijų ilgalaikės raidos vizija.

Konferencijoje bus aptariami aukštojo mokslo bei tyrimų politikos iššūkiai ir pokyčiai. Pristatomos Europos ilgalaikės raidos perspektyvos strateginių dokumentų Europa "2020" ir Horizontas "2020" kontekste bei apžvelgiama Lietuvos raidos vizija "Lietuva 2030". Vėliau bus aptariamos ateities kūrimo instrumento - įžvalgos - pritaikymo galimybės formuojant Lietuvos mokslo ir studijų politiką bei pasidalinta gerąja užsienio šalių patirtimi.

Taip pat bus pristatyta Mokslo ir studijų vizija "Mokslioji Lietuva 2030". Skatinant įvairių tikslinių grupių susidomėjimą įžvalgų teikiamais privalumais bei nauda, konferencijos dalyviai bus kviečiami:

 - Padiskutuoti apie Lietuvos mokslo ir studijų sistemos aspektus tarptautiškumo ir bendradarbiavimo su verslu kontekste;

- Aptarti vizijos ir mokymosi visą gyvenimą ryšį;

- Pasitarti dėl vizijos įgyvendinimo perspektyvų.

Konferencija skirta Lietuvos akademinės bendruomenės, verslo ir visuomenės atstovams, mokslo ir studijų politikos formuotojams bei ekspertams ir visiems, neabejingiems geresnei Lietuvos mokslo ir studijų ateičiai.

Daugiau informacijos apie renginį rasite:

http://www.moksliojilietuva.lt/

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?